Match score not available

EU Recruiter (Kelet-Európa)

Remote:
Full Remote
Contract:
Salary:
58 - 58K yearly
Work from:

Offer summary

Key responsabilities:

  • Actively search candidates from Eastern Europe to meet growing workforce demands.
  • Conduct interviews to thoroughly assess candidates for open positions.
  • Manage the selection process to ensure the best candidates are chosen.
  • Effectively organize interviews and guide candidates through the application process.
  • Handle administrative tasks and prepare reports on recruitment processes.
Tabel Group
1001 - 5000 Employees
See more Tabel Group offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Kelet-európai toborzót keresünk a lehető leghamarabbi kezdéssel.

Amit kínálunk:

  • Csocsóasztal és masszázsfotel a központban
  • Rendszeres munkavállalói rendezvények
  • Modern, jól felszerelt munkahely kiváló minőségű munkafelszereléssel
  • 30 nap szabadság
  • Vállalati nyugdíjbiztosítás
  • Jó fejlődési lehetőségek
  • Saját kávépörkölő a központban, 30% kedvezmény a kávébabokra és a vállalati étteremben
  • Friss gyümölcs és snackek
  • Németországban érvényes busz- és vonatjegy (Deutschlandticket) átvállalása
  • "Munkatárs ajánl munkatársat" prémiumprogram

Feladataid:

  • Aktívan keresel jelentkezőket Kelet-Európából, hogy növekvő munkaerőigényünket kielégítsük
  • Beszélgetéseket és interjúkat folytatsz le, hogy alaposan értékeld a jelentkezők alkalmasságát a nyitott pozíciókra
  • Irányítod a kiválasztási folyamatot, és biztosítod, hogy a legjobb jelentkezőket kerüljenek kiválasztásra
  • Hatékonyan szervezed az interjúkat, és végigkíséred a jelentkezőket a teljes pályázati folyamaton
  • Folyamatosan tartod a kapcsolatot a jelentkezőkel, rendszeresen visszajelzéseket és frissítéseket nyújtassz nekik
  • Nemzetközi toborzáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatokat látsz el, beleértve a jelentkezési dokumentumok és adatbázisok kezelését
  • Jelentéseket készítesz a toborzási folyamatokról, és elemzed az adatokat, hogy folyamatosan javítsd a felvételi hatékonyságot és minőséget
  • Segíted és koordinálod a Németországba való beutazást

  • Required profile

    Experience

    Spoken language(s):
    Check out the description to know which languages are mandatory.

    Soft Skills

    • Teamwork
    • Organizational Skills
    • Problem Solving
    • Communication