Logo for Linthorst Techniek

Inbedrijfsteller Meet- en Regeltechniek / Software Engineer

Role overview

Qualifications

  • MBO 4 opleiding richting installatietechniek, werktuigbouw of elektrotechniek
  • Diverse vakopleidingen en product trainingen
  • Enthousiasme voor de nieuwste technieken

Responsibilities

  • Software bedenken, ontwerpen en samenstellen voor meet- en regeltechnische installaties
  • Inbedrijfstellen van installaties op locatie
  • Analyseren, monitoren, bijsturen en oplossen van problemen

Key facts

Other skills

  • Problem Solving
  • Teamwork
  • Analytical Skills
  • Adaptability

About the company

Linthorst Techniek logo

Linthorst Techniek

Company details

Your match analysis

See how your profile stacks up against this role.

We compared the job requirements to your profile to show where you're strong and where you fall short.

Job description

Ben jij die slimme en praktische engineer? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat bieden wij?

  • Een goed salaris dat past bij jouw kennis, ervaring en de impact die je maakt.

  • Je ontvangt 25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen, zodat je voldoende tijd hebt om te ontspannen, op vakantie te gaan of op een andere manier op te laden.

  • Volop mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen met opleidingen, trainingen en cursussen.

  • We geven je de ruimte om eigen ideeën in te brengen en verantwoordelijkheid te nemen.

  • Je komt terecht in een hecht familiebedrijf waar de lijnen kort zijn en collega's naar elkaar omkijken. We zetten samen de schouders eronder, maar vinden een gezonde balans tussen werk en privé minstens zo belangrijk.

  • Om je werk optimaal uit te voeren, zorgen wij voor de juiste middelen. Denk aan een laptop en telefoon.

  • We zorgen ervoor dat jij goed uitgerust aan de slag kunt met moderne hulpmiddelen en materialen.

  • Uiteraard ontvang je een passende reiskostenvergoeding. Afhankelijk van de functie behoort een leaseauto tot de mogelijkheden.

  • Je kunt voordelig een (elektrische) fiets leasen via Lease a Bike.

  • Regelmatig organiseren we gezellige teamuitjes en personeelsactiviteiten.

Jij wil:

  • Samen met je collega’s software bedenken, ontwerpen en samenstellen voor onze meet- en regeltechnische installaties én deze ook nog eens in bedrijf stellen op locatie. Je eigen creatie aan het werk zien, dat is gaaf.

  • Elke dag opnieuw uitgedaagd worden om de beste en meest efficiënte oplossingen te vinden voor de specifieke techniek van Linthorst.

  • Analyseren, monitoren, bijsturen en oplossen, want daar word jij gelukkig van.

Jij bent iemand:

  • Die met een regelschema, principeschema en regeltechnische omschrijving zelfstandig aan de slag kan om software samen te stellen.

  • Met minimaal een afgeronde MBO 4 opleiding richting installatietechniek, werktuigbouw of elektrotechniek aangevuld met diverse vakopleidingen en product trainingen.

  • Die nooit is uitgeleerd, want jouw interesse ligt in de nieuwste technieken.

  • Die oplossingsgericht is en rustig blijft als op locatie niet alles verloopt zoals gepland. Jij zorgt dat een inbedrijfstelling succesvol afgerond wordt, daar ben jij goed in.

Jij gaat aan de slag:

  • Met project specifieke vraagstellingen, je wordt elke keer opnieuw uitgedaagd.

  • Met installaties die door Linthorst ontworpen zijn, en aan jou de verantwoordelijkheid om deze goed te laten werken, ook op locatie.

  • Met de softwarepakketten Priva en DigiControl. Ben je daar niet in thuis? Geen probleem, wij zorgen dat je binnen no-time wegwijs bent en volledig zelfstandig kan werken.

Wij zijn benieuwd wie jij bent!

We snappen dat je een drukke baan – en dus geen tijd – hebt voor allerlei ingewikkelde sollicitatietoestanden. Kom je op de koffie? Bel, mail of App Pieter voor een afspraak.

En smaakt de koffie naar meer?
Als je na je proeftijd bij ons blijft werken dan krijg je eenmalig een
welkomstbonus van 50% van je bruto maandsalaris.*

*Deze bonus geldt alleen als je rechtstreeks met ons in contact gekomen bent, dus zonder tussenkomst van een externe partij.

Acquisitie n.a.v. deze vacature hebben we liever niet.

Apply once. Then go straight to the hiring manager.

After you apply, unlock the direct contact details of the people who actually make the call. A quick follow-up makes you 5x more likely to land an interview.

MR

Marcus Rivera

Chief Revenue Officer

m.rivera@company.com
linkedin.com/in/marcusrivera
Unlocked after you apply
·

Software Engineer Related jobs

Other jobs at Linthorst Techniek

Premium

Reach out to the hiring manager directly.

Gain access to the contact details of the hiring managers who actually decide, and reach out to network with them directly. That, plus more when you upgrade:

  • Full match report with fit score and gaps
  • Career diagnostics on how recruiters read you
  • Curated company matches and warm intros
  • 48h early access to new roles

Cancel anytime.