Match score not available

Matrevisor til Intertek - Norge

extra holidays - extra parental leave
Remote: 
Full Remote
Salary: 
10 - 10K yearly
Work from: 

Intertek Sweden logo
Intertek Sweden XLarge http://www.intertek.se/
10001 Employees
See all jobs

Job description

Å jobbe som Matrevisor her hos Intertek inkluderer revisjoner hos våre kunder i ulike deler av næringsmiddelindustrien, fra gård til bord. Det er en variert jobb med mye reising, hvor du primært vil jobbe med kunder som er lokalisert over hele Norge og Skandinavia, men av og til også i andre deler av verden.

Ansvar for deg som revisor inkluderer revisjon, rapportering og oppfølging av forbedringsområder som blir identifisert under revisjonene. Vi bruker hjemmekontor fordi vi har kunder over hele Norge, så vi er fleksible når det gjelder din plassering.

Hvem ser vi etter?

  • Du har akademisk utdanning innen matfag og minst 5 års arbeidserfaring innen mattrygghet, miljø og bærekraft fra ulike deler av næringsmiddelindustrien.
  • Du har tidligere erfaring fra disse områdene: kjøttbearbeiding, slakt, fisk samt meieri.
  • Du har fungert som intern/ekstern revisor for mattrygghet, kvalitet og miljø i tidligere roller.
  • Du har god kunnskap om styringssystemer og produktstandarder, som ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, FSSC, BRC, IFS, GMP+, og MSC/ASC.
  • Du kan kommunisere på både norsk og engelsk, både muntlig og skriftlig.
  • Du har førerkort.

Vi legger stor vekt på dine personlige egenskaper. Som person er du dreven, pragmatisk, kreativ og lydhør. Du er utadvendt og kommunikativ samtidig som du er vant til å arbeide selvstendig. Rollen krever en god del initiativ for å håndtere den på en effektiv måte. Videre har du med suksess ledet og fullført prosjekter hvor din evne til å tenke helhetlig har blitt testet. Du kan skape og opprettholde forretningsrelasjoner og har sterk faglig integritet.

Hvem er Intertek?
Intertek har en historie som strekker seg over 100 år innen revisjon og kvalitetsarbeid. Selv om våre tilbud har endret seg betydelig med nye innovasjoner, forblir vårt formål det samme. Sammen med våre over 47 000 ansatte over hele verden utfører vi uavhengige produktvurderinger for våre kunder på tvers av mange forskjellige bransjer. Vi reviderer og sertifiserer også prosesser innen områder som miljø, arbeidsmiljø og kvalitet, og gir kundene våre stolthet i deres produktsikkerhet og prosesser.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Norwegian
Check out the description to know which languages are mandatory.

Other Skills

  • Communication
  • Problem Solving
  • Relationship Management

Auditor Related jobs