Match score not available

Customer Support Associate

EXTRA HOLIDAYS
Contract:
Experience:
None

Fluent in Polish and English (B2), Ability to work shift hours, Experience in customer service preferred.

Key responsabilities:

  • Support customers via live chat, email, and phone
  • Monitor deliveries and ensure operational efficiency
  • Streamline processes with the support team and other departments
Wolt Internet Large https://wolt.com/
5001 - 10000 Employees
See more Wolt offers

Logo Jobgether

Your missions

Company Description

#LI-LK4

Job Description

Lubisz pracować w zespole i posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne? Lubisz pracować w dynamicznym środowisku? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak - czytaj dalej! 🤩

Poszukujemy zarówno pracowników na pełny etat, jak i na część etatu, którzy dołączą zdalnie do naszego Działu Supportu w Warszawie!

Twoje zadania:

  • Wspieranie naszych klientów oraz partnerów (kurierów, restauracje, sklepy) poprzez  live czat, maile i telefon;

  • Monitorowanie dostaw i dbanie o sprawność operacyjną;

  • Usprawnianie procesów razem z zespołem Supportu oraz pozostałymi działami Wolt.

Nasze oczekiwania:

  • Jesteś otwarty na pracę z klientem, posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a także odnajdujesz się w pracy zespołowej;

  • Szybko się uczysz, nie masz problemu z wielozadaniowością i jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku;

  • Możesz pracować zmianowo: rano, wieczorem i w weekendy - nasz Zespół Supportu działa codziennie od 7:00 do 2:00;

  • Dobrze się czujesz pracując popołudniami/nocami - większość zmian to 12:00-20:00 i 16:00-00:00;

  • Biegle posługujesz się językiem polskim i posiadasz znajomość języka angielskiego (B2);

  • Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) lub w niepełnym wymiarze godzin (30 godzin tygodniowo);

  • Mieszkasz w Warszawie lub w Polsce.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Rozwój umiejętności komunikacyjnych, wielozadaniowości i ustalania priorytetów.

  • Indywidualne podejście i wsparcie w rozwoju osobistym.

  • Angażującą kulturę organizacyjną pełną zabawy, szacunku i wzajemnego wsparcia;

  • Kartę Multisport, system kafeteryjny MyBenefit, zniżki na zamówienia w aplikacji Wolt, 26 dni urlopu, dzień wolny z okazji urodzin, prywatną opiekę medyczną.

Jeśli lubisz pracę w szybko rozwijającym się środowisku, chcesz wziąć na siebie odpowiedzialność i być częścią niezwykle ambitnego zespołu, aplikuj już teraz!

Required profile

Experience

Level of experience: None
Industry :
Internet

Hard Skills

Soft Skills

  • Adaptability
  • Multitasking
  • Teamwork
  • Problem Solving
  • verbal-communication-skills
  • social-skills