Match score not available

Przedstawiciel Handlowy w branży TSL at SGS

extra holidays - extra parental leave

Experience or education in TSL industry, Sales experience and knowledge of customs procedures.

Key responsabilities:

  • Active client base expansion in TSL industry
  • Conducting initial sales talks and updating CRM data
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Job description

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Opis stanowiska
  • aktywna rozbudowa bazy Klientów z branży TSL, budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych
  • prowadzenie wstępnych rozmów handlowych w zakresie usług cyfrowych dokumentów celnych
  • kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy z potencjalnymi i obecnymi Klientami (klienci zlokalizowani głównie w portach, dużych węzłach oraz przy granicy państwa)
  • aktualizowanie danych w bazie CRM, współpraca z działem sprzedaży
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • analiza potrzeb Klientów
  • realizacja określonych planów sprzedażowych, raportowanie efektów swoich działań

Kwalifikacje
  • doświadczenie w pracy w branży TSL i/lub wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży poparte wynikami
  • znajomość dokumentacji i procesów celno-spedycyjnych
  • znajomość przepisów w zakresie transportu wewnątrz UE i poza UE
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność budowania relacji z Klientami
  • umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klientów
  • profesjonalizm, wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zorientowanie na wynik
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • mile widziana własna baza klientów w branży TSL

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (wg preferencji kandydata) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy o długoletniej tradycji na rynku
  • hybrydowy model pracy: praca w terenie (cała Polska) + praca zdalna
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia za wyniki
  • rozbudowany pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni urlopu, program poleceń pracowniczych
  • nowoczesne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych

Required profile

Experience

Industry :
Wholesale

Other Skills

  • Open Mindset
  • Verbal Communication Skills
  • Professionalism
  • Organizational Skills
  • Social Skills
  • Relationship Building