Match score not available

Boomi Engineer

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Senior experience in Boomi MDH, Experience in Boomi integration engineering, Knowledge of Salesforce, Gatekeeper, Unit4.

Key responsabilities:

  • Manage data quality and controls in Boomi MDH
  • Integrate Boomi with other platforms
EAGERDEVS.COM TPE https://www.eagerdevs.com
2 - 10 Employees
See more EAGERDEVS.COM offers

Logo Jobgether

Your missions

Rola: Boomi Engineer

Branża: Komunikacja, Media i Technologia

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonych specjalistów Boomi dla naszego klienta. Poszukujemy kandydata/kandydatów, którzy są gotowi do szybkiego rozpoczęcia współpracy. Najlepiej ASAP, najpóźniej od października.

Zakres pracy:
Projekt obejmuje dwa główne obszary:

  1. Boomi Master Data Hub (MDH): Doświadczenie w zakresie zarządzania danymi, jakości danych i kontroli danych w platformie Boomi MDH.
  2. Integracje Boomi: Doświadczenie w integracji Boomi z innymi platformami i aplikacjami, w tym Salesforce, Gatekeeper oraz Unit4 (ogólny rejestr księgowy).

Klient rozważa zarówno jedną wysoko wykwalifikowaną osobę z doświadczeniem w obu obszarach, jak i dwóch specjalistów, z których każdy będzie odpowiadał za jeden z obszarów. Idealnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie Boomi Master Data Hub oraz ogólnej inżynierii integracji Boomi.

Wymagania:

  • Seniority: Senior
  • Technologie: Boomi Master Data Hub, Boomi integration engineering
  • Data rozpoczęcia: 01 października 2024
  • Czas trwania: 3 miesiące

Required profile