Match score not available

Dyrektor/ka ds. Wsparcia Sprzedaży Detalicznej

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

University degree in Pharmacy, Experience in pharmacy or pharmacy group management, Knowledge of the pharmaceutical market and legal conditions.

Key responsabilities:

  • Developing and implementing retail sales strategies
  • Building skills necessary for competing in the market
  • Creating processes, measures, and standards for pharmacy management
  • Preparing sales forces and pharmacies for new tools and services
  • Managing a team of experts
Grupa NEUCA Pharmaceuticals Large https://kariera.neuca.pl/
5001 - 10000 Employees
See more Grupa NEUCA offers

Logo Jobgether

Your missions

Grupa NEUCA jest kompleksowym partnerem na rynku ochrony zdrowia, tworząc nową jakość usług we wszystkich jego obszarach.

Działa na rynku od ponad 30 lat, łącząc potrzeby farmaceutów, pacjentów i producentów. Grupa NEUCA wspiera niezależne apteki, jest liderem w dostarczaniu farmaceutyków, rozwijając jednocześnie sieć centrów medycznych Świat Zdrowia oraz ośrodki Badań Klinicznych.

W związku z rozwojem usług jakie oferujemy naszym Klientom poszukujemy osoby na stanowisko:

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • kreowanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży detalicznej aptek niezależnych,
  • budowanie umiejętności niezbędnych do konkurowania na rynku i zarządzania apteką,
  • udział w tworzeniu procesów, mierników i standardów wspierających zarządzanie apteką oraz ich doskonalenie,
  • odpowiedzialność za przygotowanie sił sprzedaży i aptek do wdrożenia narzędzi, usług i serwisów skierowanych do pacjentów,
  • odpowiedzialność za tworzenie i dopasowanie narzędzi, rozwiązań, kanałów komunikacji niezbędnych w rozwijaniu kompetencji do zarządzania apteką i budowania jej konkurencyjności,
  • zarządzanie zespołem ekspertów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek - farmacja,
  • doświadczenie w zarządzaniu apteką/grupą aptek,
  • znajomość rynku farmaceutycznego, procesów i uwarunkowań prawnych,
  • umiejętność budowania angażującego środowiska pracy,
  • wysoki poziom orientacji na potrzeby pacjentów i aptek,
  • ukierunkowanie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • jedną z kluczowych ról w Obszarze Zarządzania Rozwojem Niezależnych Aptek,
  • pracę w stabilnej firmie od ponad 30 lat działającą w obszarze ochrony zdrowia, łączącą potrzeby farmaceutów, producentów i pacjentów,
  • udział w tworzeniu największego w Polsce i piątego w Europie programu partnerskiego dla aptek,
  • możliwość wdrażania nowoczesnych narzędzi i usług opieki farmaceutycznej,
  • duży wpływ na kształtowanie rynku farmaceutycznego w Polsce,
  • współpracowników, którzy lubią swoją pracę i cenią sobie relacje,
  • elastyczne godziny pracy oraz pracę w modelu hybrydowym (nasza centrala mieści się w Toruniu),
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • indywidualne podejście do benefitów stanowiskowych (kafeteria benefitowa).

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Pharmaceuticals

Hard Skills

Soft Skills

  • verbal-communication-skills
  • team-management
  • strategic-planning
  • management
  • Problem Solving