Match score not available

Senior Network Engineer (zdalnie)

Contract:
Salary:
4 - 6K yearly
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 5 years of experience as Network Engineer, Strong knowledge of listed responsibilities, Experience with Palo Alto firewalls, Familiarity with VPN tunnels and switch infrastructure, B2 or C1 English language proficiency.

Key responsabilities:

  • Collaborate with the IT department in a retail company
  • Manage global firewall administration and security infrastructure
  • Support network products and plan projects at new locations
  • Document existing network infrastructure and report changes
  • Provide support for on-premise/physical and cloud technologies
Be in IT Human Resources, Staffing & Recruiting Small startup https://beinit.pl/
0 - 1 Employees
See more Be in IT offers

Logo Jobgether

Your missions

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Network Engineer.

Zakres Obowiązków

  • Współpraca z polskim departamentem IT międzynarodowej firmy z branży retail.
  • Konsultowanie, wdrażanie i rozwijanie technologii oraz usług o średnim stopniu złożoności.
  • Globalna administracja i konfiguracja firewalli, planowanie, rozbudowa i wsparcie infrastruktury bezpieczeństwa, takiej jak AVS, HCX, NSX-T oraz infrastruktury bezpieczeństwa dla sieci w chmurze.
  • Wsparcie w zarządzaniu produktami sieciowymi, np. CheckMK, Netbrain, Aria, Splunk, FNT, Cloud Analytics, Terraform lub podobnymi narzędziami, planowanie i wspieranie projektów sieciowych w nowych lokalizacjach.
  • Dokumentowanie istniejącej infrastruktury sieciowej oraz niezależne raportowanie zmian.
  • Zarządzanie technologiami i sprzętem on-premise/fizycznym a także chmurowym (Azure) oraz wsparcie migracji rozwiązań do chmury.
  • Pełnienie roli II i III linii wsparcia.
  • Nadzór nad realizacją koncepcji oraz instalacją działań operacyjnych mających na celu zapewnienie jakości.
  • Odpowiedzialność za specyfikację oraz transfer wymagań użytkowników do stabilnych i działających koncepcji.
  • Ciągła identyfikacja i inicjowanie ulepszeń procesów oraz usług w środowiskach biznesowych o średniej złożoności.
  • Udział w on-call'ach/dyżurach (dodatkowo płatne, w tym noce) w wymiarze 1 tydzień raz na miesiąc lub dwa, sporadycznie także weekendy.
  • Współpraca z kilkuosobwym, międzynarodowym zespołem./

Oczekujemy

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Network Engineer.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień wymienionych w obowiązkach.
  • Doświadczenie w administracji firewallami Palo Alto, znajomość tuneli VPN (ASA), AVS oraz AVS/HCX, znajomość infrastruktury switchy.
  • Mile widziane: znajomość load-balancerów (np. Avi lub F5); znajomość komponentów sieciowych Azure; wykształcenie wyższe IT lub pokrewne.
  • Podstawowa znajomość zagadnień ochrony danych i bezpieczeństwa IT oraz inżynierii wymagań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub C1, niezbędna do codziennej komunikacji z międzynarodowym środowiskiem.
  • Gotowość do pełnienia dyżurów w wymiarze 1 tydzień (w tym noce) raz na miesiąc/dwa, bardzo sporadycznie weekendy.
  • Gotowość do odwiedzin biura we Wrocławiu raz na miesiąc.
  • Mile widziana szybka dostępność (ASAP), lecz akceptowalny jest nawet 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

Oferujemy

  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę, z wynagrodzeniem w przedziale 18 000-20 000 PLN brutto UOP (brak kosztów autorskich, brak możliwości B2B).
  • Dodatkowo płatne dyżury (jeden tydzień, w tym noce, raz na miesiąc/dwa, bardzo sporadycznie weekendy).
  • Coroczne, dodatkowe bonusy oraz premie.
  • Umowa bezpośrednio z firmą, brak pośredników.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - 2 spotkania techniczne online, maksymalnie po godzinie każde.
  • Współpraca w pełni zdalna, z odwiedzinami biura we Wrocławiu w wymiarze raz na miesiąc na 1 dzień.
  • Dla chętnych możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej we Wrocławiu w nowoczesnym biurze.
  • Sprzęt niezbędny do pracy.
  • Współfinansowane benefity - prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowania do wczasów, świąteczne świadczenia pieniężne, Pracowniczy Program Emerytalny, Pracownicze Plany Kapitałowe.
  • Spotkania i imprezy integracyjne.

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting

Soft Skills

  • verbal-communication-skills
  • Problem Solving