Match score not available

FSSC Transactional Purchasing Assistant

EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

Available for at least 100 hours per month, English proficiency at B2 level, Proficient in MS Excel, Detail-oriented and meticulous, Strong professional culture and organizational skills.

Key responsabilities:

  • Create and control open purchase orders
  • Manage supplier catalogs based on demand
  • Communicate with suppliers for new catalogs
  • Support the P2P department with inquiries and order issues
  • Maintain supplier database and documentation
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Logo Jobgether

Your missions

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

SGS Global Business Services Europe to centrum usług wspólnych (SSC - Shared Services Centre), które jest ściśle związane z naszą siedzibą główną w Genewie. W katowickim oddziale zajmujemy się wsparciem dla oddziałów SGS w różnych krajach Europy.

Opis stanowiska

Poszukujemy Asystenta / Asystentki ds. Koordynowania Zamówieniami, którego rolą będzie skupianie się na tworzeniu zamówień, nadzorowanie danych oraz obsługą klienta wewnętrznego - zapewnimy pełne szkolenie z zakresu obowiązków oraz oprogramowania. Dołącz do nas i zostań ekspertem pracującym z profesjonalistami w globalnej firmie o ponad 140-letniej tradycji!

Jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?

  • tworzenie i kontrola otwartych zamówień
  • tworzenie/nadzór i utrzymywanie katalogów dostawców w oparciu o zapotrzebowanie danego kraju
  • kontakt z dostawcami w celu stworzenia nowych katalogów po realizacji umowy
  • raportowanie zmian
  • wsparcie działu P2P w ramach zarządzania skrzynką e-mailową działu zakupów z zapytaniami od interesariuszy, przetwarzania oraz rozwiązywania problemów związanych z zamówieniami i fakturami
  • zarządzanie bazą dostawców oraz dokumentacją

Kwalifikacje

Ta rola jest idealna dla Ciebie, jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjną/a min. 100h w miesiącu (praca w godzinach 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku - bez weekendów
  • znasz j. angielski na poziomie min. B2
  • umiesz dobrze obsługiwać MS Excel
  • wykazujesz się skrupulatnością i jesteś zorientowany/a na szczegóły
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (finanse/ekonomia/controlling lub pokrewne)
  • Znajomość programu Oracle
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale Zakupów

Dodatkowe informacje

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • współpraca w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)
  • pracę częściowo zdalną z wizytami w biurze w Katowicach (ul. Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu
  • kompleksowy onboarding oraz pełne wsparcie dedykowanego 'buddy',  podczas wdrożenia w nowe obowiązki - naszym celem jest stworzenie dla Ciebie komfortowego środowiska pracy, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu!
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, zestaw słuchawkowy do telekonferencji, etc.)
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów
  • możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje
  • biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic
  • dedykowany parking dla pracowników

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Industry :
Wholesale

Soft Skills

  • Teamwork
  • Customer Service
  • microsoft-excel
  • verbal-communication-skills
  • Organizational Skills
  • Problem Solving
  • Detail-Oriented