Match score not available

Studentská praxe v administrativě

73% Flex
Remote:
Full Remote
Experience:
Entry-level / graduate
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Active studies in Economics at university level, Advanced MS Office skills, especially Excel and Power Point, Communication skills and sense of responsibility, Knowledge of German and/or English (B1 level), Flexible schedule 2-3 days per week.

Key responsabilities:

  • Work with MS Office, prepare presentations, create graphs and tables
  • Collect, process, and analyze data
  • Provide administrative support to departments
Bosch Information Technology & Services XLarge https://www.bosch.com/
10001 Employees
See more Bosch offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Popis společnosti

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V Českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Popis nabídky práce
  • Práce s MS Office, příprava prezentací, tvorba grafů, tabulek
  • Sběr, zpracování a vyhodnocování dat
  • Administrativní podpora oddělení

Kvalifikace
  • Probíhající/aktivní studium VŠ ekonomického směru (doložení potvrzení o studiu)
  • Velmi dobré znalosti MS Office (zejm. Excel, Power Point)
  • Komunikativní schopnosti, schopnost přijmout odpovědnost za svěřené úkoly
  • Znalost DE a/nebo EN jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace alespoň úroveň B1)
  • Časová flexibilita 2-3 dny v týdnu (ev. více), dlouhodobá spolupráce
  • Nástup ihned

Další informace
  • Nástupní sazba od 130,- CZK/hod. / možné navýšení po zapracování
  • Výhodné dotované závodní stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Vize dalšího uplatnění v naší společnosti

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Czech
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • verbal-communication-skills
  • Problem Solving