Match score not available

Senior Dynamics 365 CRM Developer (zdalnie)

Contract:
Salary:
2 - 2K yearly
Experience:
Senior (5-10 years)

Bachelor's degree in IT or related field, Minimum 5 years CRM experience with Microsoft, Strong knowledge of Dynamics 365 Customer Service modules, Proficiency in Power Apps, Azure services, B2 or C1 English proficiency.

  • Lead design and development of custom Dynamics 365 CRM solutions
  • Develop and maintain integrations with other business systems
  • Implement portals, chatbots, and service analytics
  • Collaborate with stakeholders to align solutions with business needs
  • Conduct testing, troubleshooting, and provide documentation
Be in IT Human Resources, Staffing & Recruiting Small startup https://beinit.pl/
0 - 1 Employees
See more Be in IT offers

Logo Jobgether

Your missions

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Dynamics 365 CRM Developer (zdalnie).

Zakres Obowiązków

  • Długofalowa współpraca z polskim oddziałem międzynarodowej firmy, posiadającej siedzibę główną w Beneluxie, specjalizującej się w produkcji stali oraz górnictwie.
  • Kierowanie projektowaniem i rozwojem niestandardowych rozwiązań w Dynamics 365 CRM w celu spełnienia złożonych wymagań biznesowych;
  • Opracowywanie i konfigurowanie modułów, encji, formularzy, widoków, pulpitów nawigacyjnych, przepływów pracy, reguł biznesowych oraz integracji w Microsoft Dynamics 365 Customer Service.
  • Tworzenie i utrzymywanie integracji pomiędzy Dynamics 365 CRM a innymi systemami biznesowymi, zapewniając optymalną wydajność rozwiązań.
  • Wdrażanie i dostosowywanie portali Microsoft Dynamics 365 Customer Service, chatbotów, omnichannel, zarządzania wiedzą i analiz usług.
  • Zapewnienie jakości, wydajności, bezpieczeństwa i skalowalności rozwiązań Microsoft Dynamics 365 Customer Service.
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, konsultantami funkcjonalnymi, kierownikami projektów oraz innymi interesariuszami w celu zapewnienia zgodności rozwiązań Microsoft Dynamics 365 CRM/Customer Service z potrzebami i oczekiwaniami biznesowymi;
  • Przeprowadzanie testów, rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek w rozwiązaniach Microsoft Dynamics 365 Customer Service.
  • Dostarczanie dokumentacji, szkoleń oraz wsparcia dla rozwiązań Microsoft Dynamics 365 Customer Service.
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe IT, techniczne lub pokrewne.
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie związane z CRM'em od Microsoft, w tym 365 CRM.
  • Silna znajomość i umiejętności w zakresie modułów, encji, formularzy, widoków, pulpitów nawigacyjnych, przepływów pracy, reguł biznesowych oraz integracji w Microsoft Dynamics 365 Customer Service.
  • Biegłość w obsłudze portali, chatbotów, omnichannel, zarządzania wiedzą oraz analiz usług.
  • Znajomość usług takich jak: Power Apps, Power Automate, Power BI, Power Virtual Agents, C#, JavaScript, HTML/CSS, XML, JSON oraz REST API.
  • Znajomość usług Microsoft Azure, takich jak Azure Active Directory, Azure Logic Apps, Azure Functions, Azure Service Bus oraz Azure DevOps.
  • Znajomość pakietu Office 365.
  • Preferowane certyfikaty w zakresie Microsoft Dynamics 365 Customer Service lub powiązanych technologii.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub C1.
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, akceptowalny jest maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.

Oferujemy

  • Długofalowa współpraca B2B z wynagrodzeniem w przedziale 160-180 PLN netto/godz. + VAT.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - jedna lub dwie rozmowy techniczne z managerami, online (każda maksymalnie po godzinie).
  • Współpraca w godzinach 9:00-17:00, możliwa lekka elastyczność.
  • Współpraca w pełni zdalna, możliwe sporadyczne wizyty w biurze w woj. śląskim na 1 dzień (raz na kilka miesięcy) lub kilkudniowe delegacje w Europie raz na kilka miesięcy.
  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting

Soft Skills

  • collaboration
  • Problem Solving
  • training-and-development