Match score not available

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistės (-o)

78% Flex
EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Remote:
Full Remote
Salary:
13 - 46K yearly
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Higher education in electro engineering, Work experience in occupational safety for 1 year.

Key responsabilities:

  • Compliance control with safety regulations
  • Consulting employees on safety measures
  • Organizing safety training and inspections
EPSO-G Large https://www.epsog.lt/
501 - 1000 Employees
See more EPSO-G offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Bendrovės aprašymas

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Tetas“ komandos dalimi.

www.tetas.lt

Darbo aprašymas
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS), gaisrinės saugos (GS), aplinkos apsaugos (AA) norminių teisės aktų reikalavimų laikymosi bei kontrolė ir jų įgyvendinimas;
  • darbuotojų konsultavimas, instruktavimas, informacijos, pasiūlymų Bendrovės vadovybei, DSS komitetui apie DSS būklę teikimas, konsultavimas apie prevencines priemones;
  • DSS, GS, AA procesų, tvarkų, instrukcijų rengimas, atnaujinimas;
  • Įvykių darbe ir profesinių ligų prevencijos organizavimas ir įgyvendinimas;
  • DSS mokymų, energetikos darbuotojų vidinių mokymų ir atestacijų organizavimas;
  • darbo vietų tikrinimas objektuose;
  • skaitmenizuotų DSS programų administravimas.

Reikalavimai
  • Aukštasis išsilavinimas (elektros inžinerija būtų privalumas);
  • įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto pažymėjimas;
  • 1 metų darbo patirtis DSS srityje (privalumas – energetikos, elektros srityje ir patirtis gamybinėje įmonėje);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai, pasitikėjimas savimi ir gebėjimas argumentuoti;
  • orientacija į gerus rezultatus, atsakingumas, iniciatyvumas, greita reakcija į iškilusias problemas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • geras lietuvių kalbos mokėjimas, anglų k. (privalumas);
  • apsaugos nuo elektros kategorija (AK, VK, PK) (privalumas).

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
  • įgysi naujų kompetencijų dirbant su  tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • apdrausime tave draudimu nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • suteiksime tarnybinį automobilį;
  • pakviesime dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kursime kūrybišką ir inovatyvią darbo aplinką!

Informacija apie atlygį:

  • Mėnesinis atlygis nuo 1900-2300 EUR (neatskaičius mokesčių). Darbuotojui gali būti mokamas finansinis skatinimas priklausomai nuo Bendrovės ir individualių darbuotojo veiklos rezultatų. Finansinio skatinimo dydis, priklausomai nuo darbuotojo veiklos vertinimo rezultatų, gali būti nuo 0,3 iki 2 mėnesinių atlygių dydžio, už ypatingos svarbos rezultatus gali būti ir didesnis. Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • Darbo laikas visa darbo diena.

  • Darbo sutarties forma – terminuota (1 metams).
  • Darbo vieta – Kaunas (centrinis biuras), Alytus, Panevėžys.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

    Required profile

    Experience

    Spoken language(s):
    Lithuanian
    Check out the description to know which languages are mandatory.

    Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

    • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
    • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
    • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
    • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
      No obligations. Cancel anytime.
    Upgrade to Premium