Match score not available

Key Account Manager - Power Tools

73% Flex
Remote:
Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Minimum 2 years experience in sales and business, Fluent English, MS Office proficiency, knowledge of SAP preferred.

Key responsabilities:

  • Manage key customers/partners
  • Prepare/implement customer strategy
  • Negotiate contracts/terms, present products, seek new opportunities
  • Provide technical/product advice to customers
  • Monitor market development, competition activities
Bosch Information Technology & Services XLarge https://www.bosch.com/
10001 Employees
See more Bosch offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Popis společnosti

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Popis nabídky práce

- Péče o klíčové zákazníky / obchodní partnery

- Příprava a implementace Customer Strategy

- Návrh sortimentu, seznamu výrobků (Listing) pro zákazníka a jeho aktualizace

- Příprava jednání a jednání o smlouvě a o obchodních podmínkách

- Návrh sortimentu, komunikační strategie, POS prezentace a společných prodejních aktivit se zákazníkem

- Prezentace a nabídka produktových novinek/prodejních akcí obchodním partnerům

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí

- Vyhledávání nových klíčových obchodních partnerů

- Sjednávání a organizace prezentací výrobků a školení pro obchodní partnery

- Technické a produktové poradenství zákazníkům

- Spolupráce s SCS24 při přípravě jednotlivých prodejních akcí (předání včasné informace o produktech, objemech dodávek, nadstandardních požadavcích, termínech dodání apod.)

- Koordinace a řešení dobropisů, bonusů, vratek, reklamací, logistiky, IT problematiky v součinnosti s ostatními funkcemi a odbornými útvary firmy

- Sledování vývoje trhu, cen a aktivit konkurence

- Kontrola vývoje pohledávek obchodních partnerů a součinnost při jejich vymáhání

- Pravidelná aktualizace dat o zákaznících a partnerech

-Organizace činnosti merchandiserů, kontrola jejich činnosti

- Reporting

Kvalifikace