Match score not available

Pracownik ds. transportu pojazdów

72% Flex

  • Transport vehicles within the port according to guidelines
  • Load and secure vehicles on freighters
  • Unload vehicles from freighters and park in designated areas
Tabel Group
1001 - 5000 Employees
See more Tabel Group offers

Logo Jobgether

Your missions

Firma Tabel Gruppe poszukuje: Pracownik ds. transportu pojazdów

Lokalizacja: 26721 Emden
Data rozpoczęcia pracy: 17.06.

Liczba miejsc: 10

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, zmiana poranna 06:00-14:00, zmiana popołudniowa 14:00-22:00 z półgodzinną przerwą. Możliwa praca w soboty.

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone, bezpłatne, w odległości 5-6 km od miejsca pracy (maksymalnie 24 miejsca).
  • Wynagrodzenie: 15 € za godzinę + bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników spoza regionu.
  • Dodatkowa premia 10 € za dzień pracy przy laszowaniu.
  • Transport pracowników z miejsca zakwaterowania do pojazdów zapewniony

Zakres obowiązków:

  • Transport pojazdów w obrębie portu z punktu A do punktu B zgodnie z wytycznymi.
  • Załadunek pojazdów na frachtowce według precyzyjnych instrukcji.
  • Zabezpieczanie pojazdów na frachtowcach za pomocą pasów mocujących (laszowanie)
  • Rozładunek pojazdów z frachtowców i parkowanie w wyznaczonych miejscach.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium