Match score not available

Junior DevOps

73% Flex
Contract:
Experience:
Junior (1-2 years)

Demonstrated Linux knowledge, Experience with CI/CD tools, Familiarity with scripting languages (Bash/Python), Knowledge of Kubernetes, Docker, Kafka.

Key responsabilities:

  • Develop, test and maintain tech infrastructure
  • Manage OS and collaborate with dev team
Smartware Sp. z o.o. Information Technology & Services Scaleup https://www.smartware.pl/
51 - 200 Employees
See more Smartware Sp. z o.o. offers

Logo Jobgether

Your missions

Kim jesteśmy Jesteśmy firmą Smartware, specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach z dziedziny IT od ponad 20 lat. Zdobyta w tym czasie wiedza i umiejętności ukształtowały nasze unikalne know-how, które wykorzystujemy, współpracując z wieloma branżami, w kraju i na świecie. Nasz zespół składa się z ekspertów z branży IT, którzy są ukierunkowani na dostarczanie najwyższej jakości usług. Jesteśmy firmą, która stawia na innowacyjność, efektywność i ciągłe doskonalenie. Nieustannie się rozwijamy, dlatego poszukujemy specjalistów w różnych technologiach.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior DevOps. Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać się właśnie w tym obszarze - zapraszamy do aplikowania! Opis stanowiska

Jako Junior DevOps, będziesz kluczowym elementem naszego zespołu IT, odpowiedzialnym za rozwijanie, testowanie i utrzymanie naszej infrastruktury technologicznej. Twoje codzienne obowiązki obejmą zarządzanie systemami operacyjnymi, rozwiązywanie problemów technicznych oraz współpracę z zespołem developerskim w celu optymalizacji procesów.

Wymagania

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Linux
  • Dobra znajomość narzędzi CI/CD - Jenkins, Gitlab, container registry np. Harbor
  • Języki skryptowe Bash/Python
  • Znajomość Java/Groovy
  • Dobra znajomość Kubernetes, Docker (Dockerfile, Docker CLI)
  • Znajomość Kafka
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Wiedza z baz danych np. Oracle, MongoDB
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielne podejmowanie decyzji
  • Wysoka samodyscyplina i umiejętność organizacji własnej pracy

Mile widziane

  • Znajomość np. Azure lub AWS

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną
  • Umowę o pracę
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwości rozwoju / Szkolenia
  • Długoterminową perspektywę współpracy
  • Imprezy integracyjne
  • Benefity: Kartę Multisport, Opiekę medyczną

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Self-Discipline
  • Problem Solving
  • Organizational Skills

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium

Find more DevOps Engineer jobs