Match score not available

Video Content Specialist

72% Flex

Experience in creating educational videos, Good understanding of e-commerce market trends, Ability to create engaging scripts, Strong communication skills in Polish and English.

Key responsabilities:

  • Develop scripts for instructional videos
  • Record educational content on BaseLinker
  • Lead webinars and online training sessions
  • Contribute to content marketing strategy
BaseLinker Scaleup https://baselinker.com/
51 - 200 Employees
See more BaseLinker offers

Logo Jobgether

Your missions

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US i na rynku DACH.

W związku z intensywnym rozwojem zespołu w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Video Content Specialist. Jest to kluczowe stanowisko dla naszej firmy, gdyż chcemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości materiały edukacyjne i budować silną społeczność wokół platformy.

Zakres zadań

  • opracowywanie scenariuszy do krótkich filmów instruktażowych i dłuższych kursów edukacyjnych, skupiając się na zwięzłej i przystępnej prezentacji materiału
  • nagrywanie filmów edukacyjnych o BaseLinkerze - by w sposób klarowny i przystępny prezentować funkcje platformy
  • prowadzenie webinarów i szkoleń online dla sprzedających, pomagając im odkrywać potencjał platformy i efektywnie wykorzystywać jej funkcje
  • współtworzenie strategii content marketingowej dotyczącej materiałów edukacyjnych
  • śledzenie trendów w e-commerce i dostosowywanie treści edukacyjnych do zmieniających się potrzeb rynku
  • reprezentacja BaseLinker na eventach online/offline

Oczekiwania

  • swobodne występowanie przed kamerą, wykazując pewność siebie i profesjonalizm
  • umiejętność tłumaczenia skomplikowanych procesów w prosty i zrozumiały sposób
  • doświadczenie w prowadzeniu webinarów i szkoleń w języku polskim i angielskim
  • lekkie pióro i tworzenia scenariuszy do krótkich form wideo oraz dłuższych kursów edukacyjnych
  • bardzo dobra znajomość rynku e-commerce, ze szczególnym uwzględnieniem jego aktualnych trendów i wyzwań
  • praktyczna znajomość narzędzi do tworzenia i edycji wideo
  • doskonała komunikacja interpersonalna, umożliwiająca efektywną współpracę zarówno zespołową, jak i kontakt z klientami
  • kreatywność i innowacyjność, pozwalające na tworzenie unikalnych i atrakcyjnych treści
  • samodzielność i wysoka motywacja do pracy, umożliwiające skuteczne działanie w dynamicznym środowisku biznesowym

Mile Widziana

  • znajomość produktu BaseLinker będzie dodatkowym atutem w pracy nad treściami edukacyjnymi

Oferujemy

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, dostęp do platformy Mindgram - bo dbamy o Ciebie, nie tylko jako programistę!

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Zapewniamy bardzo krótki i przejrzysty proces rekrutacji

  • Przyjemny HR interview rozmowa z osobą z HR, by lepiej poznać Twój profil i dopasowanie do naszego projektu
  • Po pozytywnej rekomendacji zapraszamy do rozwiązania krótkiego zadania - by poznać Twoje umiejętności twarde
  • Spotkanie z Liderem Zespołu, by poznać się lepiej i przybliżyć Ci specyfikę naszej pracy.

Po tych 3 krokach zazwyczaj jesteśmy gotowi przekazać finalny feedback - mamy nadzieję, że ofertę współpracy :)

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Excellent Communication
  • Leadership
  • Proactive Mindset
  • Analytical Thinking
  • Creativity
  • Independence
  • High Motivation

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium

Find more Content Specialist jobs