Match score not available

Lead Generation Specialist

72% Flex
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

1-3 years of sales experience in the IT industry, Experience with outbound client prospecting.

Key responsabilities:

  • Generate quality leads through industry research
  • Develop client base through outbound activities and ABM support
  • Engage in customer conversations and use CRM tools for reporting
Altkom Software Computer Software / SaaS SME https://altkomsoftware.com/

Logo Jobgether

Your missions

Dołącz do zespołu sprzedaży w Altkom Software – obecnie szukamy prawdziwego huntera nastawionego na outbound, który pomoże nam rozwinąć sprzedaż na rynku polskim.

Jesteśmy na rynku IT od ponad 20 lat realizując projekty dla dużych klientów typu enterprise. Ponad 250 najlepszych programistów, architektów, analityków, designerów, a także szerokie portfolio projektów będą dla Ciebie solidnym zapleczem, żeby pozyskiwać nowych klientów!

Na Tym Stanowisku Będziesz

  • Generować leady poprzez research określonych branż w modelu jakościowym – nie skupiamy się na ilości leadów, ale na ich wartości i dopasowaniu do naszych usług i produktów
  • Rozwijać bazę klientów poprzez aktywne działania outbound: wysyłki kampanii email, LinkedIn i w innych mediach społecznościowych
  • Wspierać działania związane z Account Based Marketingiem (ABM), w tym aktywnie tworzyć kampanie ABM-owe oraz współpracować z Działem Marketingu
  • Uczestniczyć w rozmowach z klientami
  • Korzystać z CRM, a także innych narzędzi do codziennego raportowania
  • Pracować w 100% zdalnie w polskim zespole

Szukamy Ciebie, Jeśli

  • Masz doświadczenie w sprzedaży w branży IT (1-3 lat) i chętnie uczysz się nowych technologii
  • Chcesz rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe
  • Masz doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu klientów przez LinkedIn Sales Navigator, ale także poprzez research branżowy
  • Jesteś nastawiony na hunting i szybkie zdobywanie nowych klientów
  • Komunikacja to Twoja mocna strona
  • Masz orientację na cel – szukasz, kombinujesz, nie poddajesz się

Dodatkowo Cenimy

  • Znajomość narzędzi automatyzujących działania sprzedażowe online
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii sprzedażowych we współpracy z zespołem marketingowym

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Opiekę medyczna
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Spotkania integracyjne

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Industry :
Computer Software / SaaS
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Goal-Oriented
  • Excellent Communication
  • Proactive Attitude

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium