Match score not available

Azure Administrator

72% Flex
Contract:
Experience:
Junior (1-2 years)

Min. 4 years in Microsoft Azure, Experience in Windows and Linux administration, Certification in Microsoft Azure Admin.

Key responsabilities:

  • Manage Azure environments and develop new ones
  • Administer Windows and Linux server environments
Grupa NEUCA Pharmaceuticals Large https://kariera.neuca.pl/
5001 - 10000 Employees
See more Grupa NEUCA offers

Logo Jobgether

Your missions

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do jednego z zespołów w ramach obszaru IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich codziennych zadań należeć będzie:

  • administrowanie środowiskami oraz planowanie i kreowanie nowych środowisk zarządzanych z poziomu Portalu Microsoft Azure oraz Azure CLI / skryptów IaaC,
  • utrzymywanie eksploatowanych już rozwiązań oraz ich rozwój opartych o Azure i onPrem,
  • administrowanie środowiskami serwerowymi Windows oraz Linux.

Szukamy osoby, która:

  • posiada min. 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu środowiskami na platformie Microsoft Azure,
  • doświadczyła pracy z w administrowaniu systemami Windows i Linux,
  • może pochwalić się znajomością: MSSQL, MySQL, Nginx, Apache, Varnish, IIS, OpenLiteSpeed,
  • ma certyfikat Administratora Microsoft Azure,
  • ma podstawową wiedzę o metodach i mechanizmach CI/CD i zna GITa,
  • zna podstawy bezpieczeństwa aplikacji www,
  • wie, jak skalować aplikacje w pionie i poziomie,
  • lubi podejmować się nowatorskich rozwiązań, przewiduje skutki podjętych działań i tworzy plany alternatywne,
  • posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • jako Twój dodatkowy atut możesz potraktować doświadczenie w realizacji projektów w architekturze mikrousługowej i znajomość obszaru rynku zdrowia.

Dołączając możesz liczyć na:

  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,
  • pracę zdalną ale i sporadyczne spotkania zespołu w Centrali Grupy NEUCA w Toruniu,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • doskonałą atmosferę pracy.

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Industry :
Pharmaceuticals
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Analytical Thinking
  • Proactive Mindset

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium