Match score not available

Frontend Developer

74% Flex

Minimum 3 years of experience as a Front-End developer, Proficient in Angular 12+, Typescript, Rxjs, HTML, CSS, Experience with GIT and OpenAPI 3.0, Practical knowledge in frontend architecture.

  • Designing and developing responsive front-end applications
  • Debugging code and optimizing application performance
  • Writing unit and integration tests
  • Working in Scrum methodology
Detable Sp. z o.o.
11 - 50 Employees
See more Detable Sp. z o.o. offers

Logo Jobgether

Your missions

Dołącz do Detable Sp. Z o.o. - prężnie rozwijającej się firmy, która stawia na długofalową współpracę z doświadczonymi profesjonalistami.

Od ponad 2 lat jesteśmy partnerem dla instytucji z sektora publicznego, współpracujemy m.in. z Centrum e-zdrowia, Aplikacjami Krytycznymi Ministerstwa Finansów, Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego, Urzędem Do Spraw Cudzoziemców, Narodowym Funduszem Zdrowia i wieloma innymi.

Nasi konsultanci pracują nad rozwojem aplikacji i systemów, z których korzystają miliony Polaków!

Z sukcesem działamy na rzecz informatyzacji polskiej służby zdrowia. Bierzemy udział w rozwijaniu systemu e-zdrowie -P1 (e-recepty, gabinet gov.pl, KSO – krajowa sieć onkologiczna) a także e-krew oraz RIZM - Centralny Rejestr Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego.

Możemy pochwalić się także udziałem w realizacji kluczowych projektów w obszarze finansowym, takich jak KSeF - Krajowy System e-Faktur, JSP - Jednolity System Podatkowy.

Jeśli chcesz pracować nad aplikacjami, z których będziesz potem korzystać w codziennym życiu, dołącz do naszego zespołu jako Frontend Developer.

Ta rola jest właśnie dla Ciebie jeśli:

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie jako programista Front-End;
  • bardzo dobra znasz: Angular 12+, Typescript, Rxjs , HTML, CSS;
  • nie jest Ci obcy GIT;
  • potrafisz debugować kod i optymalizować wydajność aplikacji;
  • masz praktyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie architektury rozwiązań frontendowych;
  • miałeś okazję pracować z OpenAPI w wersji 3.0;
  • pisałeś testy jednostkowe;
  • biegle posługujesz się językiem polskim.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu Twoim zadaniem będzie:

  • uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych;
  • wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych;
  • pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting).

Z Naszej Strony Możesz Liczyć Na

  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B (115-130 zł netto/h);
  • długofalową współpracę opartą o wzajemny szacunek i partnerstwo;
  • dedykowanego opiekuna kontraktu po stronie Detable;
  • możliwość 100% pracy zdalnej lub z naszego biura w Białymstoku;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez skorzystanie z budżetu szkoleniowego;
  • realny wpływ na rozwój projektu;
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych;
  • zdalny proces rekrutacji.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

  • rozmowa HR z naszą IT Rekruterką;
  • weryfikacja umiejętności technicznych przez naszego Lidera technicznego;
  • spotkanie z klientem;
  • decyzja i rozpoczęcie współpracy :)

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Teamwork
  • Interpersonal Skills
  • Proactive Mindset

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium

Find more Frontend Developer jobs