Serwisant nowoczesnej firmie średniej wielkości - usługi terenowe (gn)

72% Flex
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

Qualifications:

Technical vocational training, Experience is a plus.

Key responsabilities:

  • Install and commission systems worldwide
  • Participate in service and maintenance tasks for existing clients
Remmert GmbH SME https://www.remmert.de
51 - 200 Employees
See more Remmert GmbH offers

Logo Jobgether

Your missions

Wprowadzenie

Stale się rozwijamy i szukamy osób, które aktywnie wesprą nasz zespół!

Zajrzyj na naszą stronę internetową i / lub Youtube, aby nas poznać, nasze produkty i potencjalnych nowych współpracowników.

Możesz spodziewać się przyszłościowych technologii, wydajnych procesów i odnoszącego sukcesy zespołu, który trzyma się razem!

CO OZNACZA REMMERT:

Zawsze wygrana

atrakcyjne, zróżnicowane miejsce pracy z ambitnymi zadaniami w odnoszącej sukcesy firmie średniej wielkości

Specjalista

w zakresie ekonomicznej technologii magazynowej i kreatywnych rozwiązań programowych, inteligentnych koncepcji przepływu materiałów, indywidualnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i intralogistyki, niezależnych od producenta i modułowych komponentów.

Czynnik dobrego samopoczucia

Nasza otwarta i sprzyjająca współpracy atmosfera pracy

Tasks

Poszukujemy Technika Serwisu (gn), aby wzmocnić nasz zespół obsługi klienta ze 100% gotowością do podróży.

Powinieneś być osobą zorientowaną długoterminowo i być w stanie identyfikować się zawodowo i osobiście z następującymi zadaniami i naszą firmą.

Twoje zadania:

  • Będziesz zaangażowany w instalację i uruchamianie naszych systemów w całej Europie, a w rzadkich przypadkach na całym świecie.
  • Będziesz również aktywnie uczestniczył w zadaniach serwisowych i konserwacyjnych dla naszych obecnych klientów.
  • Twoja praca jest zróżnicowana, ponieważ w dużej mierze spełniamy indywidualne wymagania klientów.

Requirements

  • Ukończone techniczne szkolenie zawodowe i odpowiednia wiedza techniczna
  • Idealnie, jeśli masz już doświadczenie
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Chęć integracji z istniejącym dobrym i pozytywnym zespołem
  • Niezależny i niezawodny sposób pracy

Benefits

  • Lux Med (prywatna służba zdrowia)
  • Podział zysków
  • Premia dla osób niepalących
  • Dodatek na siłownię
  • premia za obecność
  • Premia rekrutacyjna dla pracowników
  • Promowanie dalszych działań szkoleniowych w ramach istniejącego katalogu dla wszystkich grup zawodowych

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś wysłać mi krótką aplikację, skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez WhatsApp.

Czekam na Twoją aplikację, również w języku angielskim.

Mona Greve (Rekruter)

+49 5732 - 896406

+49 160 95292435

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Teamwork
  • Interpersonal Skills
  • Independent Work Ethic
  • Positive Attitude

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium