Match score not available

Regionalny Menadżer Sprzedaży

FULLY FLEXIBLE

Min. 2 years in HR service sales, Driver's license, mobility, communication skills.

Key responsabilities:

  • Develop sales strategy and goals
  • Negotiate cooperation terms with clients
Grupa Progres Permanent Recruitment logo
Grupa Progres Permanent Recruitment Human Resources, Staffing & Recruiting Small startup https://grupaprogres.pl/
11 - 50 Employees
See more Grupa Progres Permanent Recruitment offers

Logo Jobgether

Your missions

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od ponad 22 lat świadczy nowoczesne usługi HR dla biznesu. Od lat skutecznie zarządzamy portfelem usług dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb firm, które nam zaufały. Dzięki doświadczeniu, pasji i odpowiedzialnym decyzjom budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności biznesowej. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom i Pracownikom osiągnąć to, czym dla nich jest sukces. Rocznie zatrudniamy ponad 26 tys. pracowników, w tym ponad 50% cudzoziemców, realizujemy około 1,5 tys. projektów. Działamy na terenie Polski, Ukrainy oraz Holandii, pozyskując pracowników tymczasowych przy rekrutacjach międzynarodowych i ogólnoświatowych.

Aktualnie Poszukujemy Osoby Na Kluczowe Dla Nas Stanowisko

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować?

  • Swoboda w działaniu i przestrzeń we wdrażaniu nowych pomysłów;
  • Pracę w energicznym, zgranym zespole - lubimy ze sobą współpracować :)
  • Kulturę organizacji opartą na feedbacku i wymianie wiedzy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;
  • Dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Spersonalizowaną ścieżkę rozwoju - coaching, mentoring, szkolenia online, programy rozwojowe dla managerów w ramach projektu Progres Akademia;
  • Kafeteryjny system benefitów:
  • prywatna opieka medyczna POLMED,
  • karta sportowa Multisport,
  • ubezpieczenie Allianz,
  • 3 godzinki dla rodzinki,
  • wspólne świętowanie urodzin oraz jubileuszy zatrudnienia,
  • Mikołajki, Dzień Dziecka, Dzień HR-owca,
  • integracje i wyjazdy firmowe,
  • wsparcie psychologiczne dla pracowników i ich rodzin.

Jako Regionalny Menadżer Sprzedaży Będziesz

  • Brać bezpośredni udział w tworzeniu strategii i kierunku rozwoju spółek operacyjnych Grupy Progres pod kątem nowych destynacji oraz kanałów pozyskania klientów;
  • Realizować założone cele sprzedażowo-marżowe;
  • Opracowywać plany rozwojowe i sprzedażowe dla Regionu;
  • Budować i rozwijać struktury portfela klientów na terenie woj. dolnośląskiego;
  • Negocjować warunki współpracy z klientami;
  • Przygotowywać oferty handlowe oraz umowy zgodnie z aktualną strategią i polityką firmy;
  • Współtworzyć politykę cenową Grupy Progres.

Szukamy Właśnie Ciebie, Jeżeli

  • Możesz pochwalić się min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym w branży usług HR (praca tymczasowa i outsourcing);
  • Posiadasz doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym;
  • Znasz branżę rekrutacyjną i model pracy agencyjnej;
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B;
  • Jesteś osobą mobilną - forma wykonywania pracy adekwatna do cech zadania;
  • Cechujesz się wysoką orientacją na cel, samodzielnością, komunikatywnością i umiejętnością budowania relacji.

Oferta brzmi dobrze? Prześlij nam swoje CV :)

Required profile

Experience

Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting

Soft Skills

  • Proactivity
  • Independent Thinking
  • Verbal Communication Skills
  • Goal-Oriented
  • Relationship Building