Match score not available

Fullstack .NET Developer (TERG S.A.)

72% Flex

.NET Framework, .NET Core knowledge, C# programming skills, Angular, Entity Framework comprehension, MS SQL, T-SQL proficiency.

Key responsabilities:

  • Enhance existing applications
  • Develop new solutions
  • Expand competencies
E Net Production
201 - 500 Employees
See more E Net Production offers

Logo Jobgether

Your missions

Do firmy TERG S.A, działającej jako właściciel sklepów Media Expert,  poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko: Fullstack .NET Developer i przy współpracy z  E Net Production (ENP) będzie rozwijać systemy Media Expert w obszarze e-commerce.

Zadania na stanowisku

  • Rozbudowa i utrzymanie istniejących aplikacji.
  • Kreowanie nowych rozwiązań.
  • Rozwój i poszerzanie kompetencji.

Wymagania

  • Znajomość platform .NET Framework, .NET Core, ASP .NET MVC 4+
  • Umiejętność programowania w języku C#.
  • Znajomość ES 2015+, HTML, CSS, oraz bibliotek Bootstrap 3+ i JQuery.
  • Umiejętność wykorzystania wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych.
  • Podstawowa znajomość Angular 9+, Material Angular oraz TypeScript.
  • Podstawowa znajomość Entity Framework oraz LINQ.
  • Znajomość relacyjnej bazy danych MSSQL i języka T-SQL.
  • Znajomość REST, SOAP, Web API.

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia stron w podejściu RWD.
  • Znajomość Blazor.
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych oraz E2E (Karma, Jasmine).
  • Znajomość XML, JWT, MVC, Json.
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu CI/CD, Kubernetes.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy przy realizacji ciekawych i złożonych projektów.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Współpracę B2B lub umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biur w Łodzi, Katowicach i Złotowie.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w salonach Media Expert.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Inicjatywy dobroczynne, w tym opiekę w ramach fundacji Media Expert „Włącz się”.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium

Find more Full Stack Engineer jobs