Match score not available

Senior Java Developer

72% Flex
Full Remote
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 5 years of experience in Java programming including Java 8 and newer versions, Experience with Java EJB, design patterns, CleanCode principles, SQL, PostgreSQL, Oracle, testing libraries like Spock, Selenium.

Key responsabilities:

  • Develop efficient, scalable, and stable software
  • Participate in design and implementation of new features with unit and integration tests, diagnose and optimize production systems, optimize software development process
Detable Sp. z o.o.
11 - 50 Employees
See more Detable Sp. z o.o. offers

Logo Jobgether

Your missions

Dołącz do Detable Sp. Z o.o. - prężnie rozwijającej się firmy, która stawia na długofalową współpracę z doświadczonymi profesjonalistami.

Od ponad 2 lat jesteśmy partnerem dla instytucji z sektora publicznego, współpracujemy m.in. z Centrum e-zdrowia, Aplikacjami Krytycznymi Ministerstwa Finansów, Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego, Urzędem Do Spraw Cudzoziemców , Narodowym Funduszem Zdrowia i wieloma innymi.

Nasi konsultanci pracują nad rozwojem aplikacji i systemów, z których korzystają miliony Polaków!

Z sukcesem działamy na rzecz informatyzacji polskiej służby zdrowia. Bierzemy udział w rozwijaniu systemu e-zdrowie -P1 (e-recepty, gabinet gov.pl, KSO – krajowa sieć onkologiczna) a także e-krew oraz RIZM - Centralny Rejestr Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego.

Możemy pochwalić się także udziałem w realizacji kluczowych projektów w obszarze finansowym, takich jak KSeF - Krajowy System e-Faktur, JSP - Jednolity System Podatkowy.

Jeśli chcesz pracować nad aplikacjami, z których będziesz potem korzystać w codziennym życiu, dołącz do naszego zespołu jako Senior Java Developer.

Ta rola jest właśnie dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java (must have znajomość Java 8 ale również najnowszych wersji);
  • Miałeś okazję pracować z Java EJB (będzie troche przepisywania);
  • Wzorce projektowe i zasady CleanCode nie są Ci obce;
  • SQL i zagadnienia związane z relacyjnymi bazami danych, a w szczególności Postgresql i Oracle to Twoja codzienność;
  • Pracujesz z bibliotekami i narzędziami wspierającymi testowanie np. Spock, Selenium, LoadUI, JMeter;
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi np. JBoss, WebLogic, GlassFish;
  • Webserwisy SOAP oraz REST nie skrywają przed Tobą tajemnic;
  • Kafka, Docker, RabbitMQ towarzyszą Ci w codziennej pracy;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne;
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę w zespole, ale też masz dużą samodzielność w działaniu;
  • Biegle posługujesz się językiem polskim (MUST HAVE).

Jeśli dołączysz do naszego zespołu Twoim zadaniem będzie:

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych;
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Wsparcie dla procesu – git-flow;
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
  • Coaching w ramach małych zespołów;
  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy;
  • Udział w szkoleniach technicznych;
  • Przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu;
  • Opisywanie tips&trics na Confluence.

Z Naszej Strony Możesz Liczyć Na

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B (do 140 zł netto/h);
  • Długofalową współpracę opartą o wzajemny szacunek i partnerstwo;
  • Dedykowanego opiekuna kontraktu po stronie Detable;
  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub z naszego biura w Białymstoku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez skorzystanie z budżetu szkoleniowego;
  • Realny wpływ na rozwój projektu;
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych;
  • Zdalny proces rekrutacji.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

  • Rozmowa HR z naszą IT Rekruterką;
  • Weryfikacja umiejętności technicznych przez naszego Lidera technicznego;
  • Spotkanie z klientem;
  • Decyzja i rozpoczęcie współpracy

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Interpersonal Skills
  • Teamwork
  • Proactivity

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium

Find more Software Engineer jobs