Match score not available

Senior Unreal Engine Developer

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

At least 4 years of experience as an Unreal Engine Developer, Strong knowledge of Unreal Engine (4/5) and C++, Familiarity with GIT, Strong debugging and code optimization skills, Good organization and communication skills.

Key responsabilities:

  • Develop new game mechanics and features
  • Create missions and game physics
  • Collaborate with the team
  • Debug and develop AI for opponents if needed
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Poszukujemy kandydatów z różnym doświadczeniem na stanowisko: Unreal Engine/C++ Developer.

Nasz klient pracuje nad grą wyścigową typu drift. Akcja gry toczy się w Japonii. Celem jest stworzenie gry, która zachwyci graczy unikalnymi szczegółami, realnymi efektami i bardzo dobrą mechaniką. Gra będzie dystrybuowana na PC, a następnie na konsole: PS, Xbox i Nintendo Switch.

Obowiązki

  • Rozwój mechaniki nowych wydarzeń i nowych funkcjonalności gry
  • Rozwój misji i fizyki gry
  • Współpraca z zespołem
  • Debugowanie i rozwój AI przeciwników (jeśli będzie taka potrzeba)

Wymagania

  • Co najmniej 4 lata komercyjnego doświadczenia jako Unreal Engine Developer
  • Bardzo dobra znajomość Unreal Engine (4/5) i C++
  • Znajomość GIT-a
  • Umiejętności debugowania i optymalizacji kodu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikacja i umiejętność współpracy z zespołem

Mile Widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych/motoryzacyjnych lub zainteresowanie tą tematyką
  • Doświadczenie w rozwoju gier, w trybie multi-player

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej w 100% (dla chętnych biuro na Warszawskim Żoliborzu)
  • Stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub Umowę o Dzieło
  • Stawka (15 000 - 22 000) netto/mc w zależności od doświadczenia
  • 20 dni wolnych od pracy/świadczenia usług w pełni płatnych

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Communication