Match score not available

Data Engineer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 3 years experience as Data Engineer, Proficient in Python, Knowledge of Snowflake, Experience with cloud platforms (AWS or Azure), Basic knowledge of GitLab, CI/CD processes.

Key responsabilities:

  • Integrate data across different Snowflake accounts
  • Develop KPI engine using Snowflake and Python
  • Implement data visualization interface
  • Support comprehensive data collection and KPI calculation process
  • Provide final metrics for the data visualization team
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Engineer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru farmacji/technologii medycznych.

Projekt do którego dołączy programista ma na celu dostarczenie wskaźników wspierających świadome podejmowanie decyzji w badaniach klinicznych.

Obowiązki

  • Integracja danych pomiędzy różnymi kontami Snowflake
  • Rozwój silnika KPI przy użyciu Snowflake i Python
  • Implementacja interfejsu do wizualizacji danych
  • Udział przy wspieraniu kompleksowego procesu gromadzenia danych z różnych obszarów biznesowych, integrowania i obliczania KPI oraz dostarczania ostatecznych metryk dla zespołu ds. wizualizacji danych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Data Engineer
  • Dobra znajomość: Python
  • Znajomość: Snowflake
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi (AWS lub Azure)
  • Podstawowa znajomość GitLab, procesów CI/CD
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację (min B2/C1)

Oferujemy

  • Praca zdalna w 100%
  • Długofalowa, stabilna współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Stawka: (100 - 135)pln/h + VAT

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish