Match score not available

Illustrator 2D (GameDev)

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

2-3 years of relevant experience, Strong understanding of anime/manga style, Highly developed drawing skills.

Key responsabilities:

  • Create 2D graphics and character art
  • Produce concept art and asset drawings
  • Collaborate with the team
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Dla naszego klienta, specjalizującego się w produkcji i dystrybucji Gier, poszukujemy kandydatów na stanowisko Illustrator 2D. Preferowany obszar tematyczny to Manga i Anime.

Obowiązki

  • Tworzenie grafik 2D, rysunków postaci i otoczenia w stylu Japońskim (Manga i Anime)
  • Tworzenie grafik koncepcyjnych
  • Rysowanie assetów
  • Współpraca z zespołem

Wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte wyczucie stylu anime/mangi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności rysunku postaci i obiektów
  • Zainteresowanie tematyką komiksów i Japońskim stylem

Oferujemy

  • Długoterminowa, stabilna współpraca
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej (dla chętnych biuro w Warszawie)
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Dzieło
  • Stawka (5000 - 7000) netto/mc + płatne dni wolne. Dla doświadczonych kandydatów (ponad 4 lata dośw.) możliwe stawki do 8 000 pln/netto

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Collaboration