Match score not available

DevOps Engineer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Specialized knowledge of DevOps tools, Proficiency in scripting languages (Bash, Python, Golang), Advanced experience with Linux systems, Strategic and creative problem-solving skills, English proficiency at least B2.

Key responsabilities:

  • Work with CI/CD machinery
  • Manage automated testing frameworks
  • Automate static code analysis
  • Develop and maintain testing tools
  • Create technical documentation for solutions
Knowit Management Consulting Large https://www.knowit.eu/
1001 - 5000 Employees
See more Knowit offers

W Knowit łączymy pasję do technologii z wpływem na przyszłość. Jako część naszego zespołu, będziesz tworzyć innowacyjne projekty, które nie tylko definiują technologiczną przyszłość, ale również przyczyniają się do zrównoważonego wzrostu. Priorytetem jest dla nas Twój postęp zawodowy i osobisty, dlatego oferujemy bogaty zakres możliwości doskonalenia zawodowego i międzynarodową wymianę wiedzy. Nasze środowisko pracy wyróżnia się elastycznością i troską o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
Dołącz do Knowit, gdzie innowacja i odpowiedzialność idą w parze z profesjonalnym awansem i satysfakcją.

projekt, który dotyczy rozwoju i zarządzania środowiskiem developerskim, używanym w sieci telekomunikacyjnej 5G w architekturze chmurowej.

Poszukujemy inżyniera, który byłby chętny podjąć się dodatkowych dyżurów, jeśli takie pojawią się poza standardowymi godzinami pracy.

Najważniejsze zadania:

  • Praca z maszynerią CI/CD
  • Obsługa framework’ów do uruchamiania testów automatycznych w pętlach
  • Automatyzacja statycznej analizy kodu
  • Obsługa i rozwój narzędzi testowych
  • Obsługa zgłoszeń od klienta w systemie ticketowym
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dostarczanych rozwiązań

Kwalifikacje niezbędne:

  • specjalistyczna wiedza dotycząca narzędzi DevOps (Infrastructure as Code, CI/CD itp.), oraz inicjatywa ciągłego ulepszania procesu w tym obszarze
  • biegłość w językach skryptowych lub programowania (Bash/ Python/Golang)
  • zaawansowane doświadczenia w pracy z systemami opartymi na systemie Linux, w tym optymalizacji bezpieczeństwa i wydajności
  • strategiczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność proponowania innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń
  • umiejętność samodzielnej pracy i proponowania rozwiązań oraz strategii z udziałem kilku interesariuszy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. b2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach telekomunikacyjnych

Oferujemy:

  • Kontrakt biznesowy B2B.
  • Elastyczne godziny – dzień możesz rozpocząć między 7 a 10.
  • Kulturę organizacyjną opartą o dzielenie się wiedzą i feedbackiem
  • Możliwość rozwoju Twoich kompetencji - szkolenia językowe, techniczne, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, udział w konferencjach na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z benefitów takich jak: Karta MultiSport oraz platforma MultiLife, opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe
  • Sprzęt niezbędny do współpracy

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Management Consulting
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Problem Solving