Match score not available

Key Account Manager

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Strong knowledge of BaseLinker product, Minimum 2 years in customer service or success, Excellent communication and interpersonal skills, Great organizational skills and independence, Experience in e-commerce or SaaS is a plus.

  • Build and maintain long-term relationships with Enterprise Clients
  • Provide comprehensive support including problem-solving and technical assistance
  • Manage own portfolio of Clients
  • Efficient use of various e-commerce systems and tools
BaseLinker Scaleup https://baselinker.com/
51 - 200 Employees
See more BaseLinker offers

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Managera.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość produktu BaseLinker
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z obsługą Klienta lub Customer success (min. 2 lata)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • zorientowanie na Klienta i gotowość do działania na rzecz jego satysfakcji
  • doświadczenie w branży e-commerce i/lub SaaS będzie dodatkowym atutem
  • znajomość HTML, CSS, PHP (proste zmiany na koncie klienta)
  • znajomość języka angielskiego

Zadania

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Enterprise
  • zapewnianie kompleksowej obsługi Klienta Enterprise, w tym rozwiązywanie problemów i udzielanie wsparcia technicznego dot. naszego produktu
  • opieka nad własnym portfelem Klientów
  • łatwość w posługiwaniu się rożnymi systemami i narzędziami e-commerce

Oferujemy

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Social Skills
  • Problem Solving
  • Customer Service