Match score not available

Back Office Specialist with Italian and English

extra holidays - extra parental leave

Fluent in Italian (minimum B2), Fluent in English (business level, minimum B2), Minimum secondary education required, Proficient in Office 365, Experience in business customer service preferred.

  • Administrative support and correspondence in Italian and English
  • Handle customer inquiries effectively
  • Review documents according to guidelines
  • Issue certificates and process trademarks
  • Update internal and external databases based on audit documents
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Job description

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

SGS Global Business Services Europe to centrum usług wspólnych (SSC - Shared Services Centre), które jest ściśle związane z naszą siedzibą główną w Genewie. W katowickim oddziale zajmujemy się wsparciem dla oddziałów SGS w różnych krajach Europy.

Opis stanowiska

Zespół SGS poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty / Specjalistki w obszarze administracji! Jeśli jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną oraz potrafisz komunikować się pisemnie w języku włoskim i angielskim, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?

  • Obsługa administracyjna oraz prowadzenie korespondencji w j. włoskim oraz angielskim,
  • Obsługa zapytań od klientów,
  • Przegląd dokumentów zgodnie z wytycznymi,
  • Wystawianie certyfikatów oraz uczestnictwo w procesie zatwierdzania znaków towarowych,
  • Aktualizacja wewnętrznych i zewnętrznych baz danych zgodnie z dokumentami audytowymi,
  • Zapewnienie, że wszystkie dokumenty poaudytowe są sprawdzone i przetwarzane w systemie,
  • Przetwarzanie anulowania, zawieszenia oraz wycofania certyfikatu w systemie,
  • Monitorowanie codziennych zadań w celu zapewnienia terminowej realizacji świadczonych usług;

Kwalifikacje

Ta rola jest idealna dla Ciebie, jeżeli:

  • Znasz język włoski na poziomie min. B2,
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 (business English),
  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie,
  • Posiadasz umiejętność biegłej obsługi komputera oraz praktyczną znajomość pakietu Office 365 ,
  • Lubisz zarówno pracę z klientem jak i zadania administracyjne,
  • Jesteś samodzielny/a w działaniu, dokładny, posiadasz umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy, również pod presją czasu,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub pracy administracyjno-biurowej w międzynarodowym środowisku;
  • zaawansowana znajomość Excel/Power BI

Dodatkowe informacje

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • szybki i bezpieczny proces rekrutacyjny w formie zdalnej wraz z możliwością zawarcia umowy przedwstępnej, zabezpieczającej przyszłe zatrudnienie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stałych godzinach biznesowych pon.-pt. (08:00/09:00 – 16:00/17:00) w prężnie rozwijającej się firmie z sektora SSC
  • pełne wdrożenie w zadania dopasowane do indywidualnego tempa pracownika oraz stałe wsparcie Team Leadera
  • pracę częściowo zdalną z wizytami w biurze w Katowicach (ul. Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu
  • wsparcie w realizowaniu indywidualnej ścieżki kariery
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych, dodatkowy urlop na wolontariat,
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów
  • możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje
  • biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic
  • dedykowany parking dla pracowników

Required profile

Experience

Industry :
Wholesale
Spoken language(s):
PolishItalianEnglish

Other Skills

  • Organizational Skills
  • Planning
  • Customer Service
  • Microsoft Excel
  • Detail Oriented
  • Verbal Communication Skills