Match score not available

Finansų analitikė (-as)

extra holidays - extra parental leave
Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

University degree in economics or finance, At least two years of experience as a financial analyst, Excellent computer literacy (MS Office proficiency), Strong analytical thinking abilities, Fluent in English (spoken and written).

Key responsabilities:

  • Coordinate long-term financial planning process
  • Involve in budget and monthly management reports preparation
  • Prepare annual financial statements and reports
  • Analyze cash flows and funding needs.
  • Develop financial modeling and other required analyses
EPSO-G Large https://www.epsog.lt/
501 - 1000 Employees
See more EPSO-G offers

Job description

Bendrovės aprašymas

Esame strateginė valstybės valdoma įmonė. Mes dirbame su Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinančiais projektais – sinchronizacija su kontinentinės Europos tinklais, jūrinio vėjo parkais, žaliojo vandenilio slėniu ar kaupimo įrenginių sistema. Šių ir kitų svarbių energetikos projektų reikšminga dalimi galite tapti ir jūs.

Kasdien energetiniu Lietuvos saugumu rūpinasi įmonių grupė „EPSO-G“. Grupę vienija valdymo bendrovė „EPSO-G“, elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“, tarptautinė biokuro birža „Baltpool“, infrastruktūros plėtros ir priežiūros įmonė „Tetas“, energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti EPSO-G komandos dalimi.

www.epsog.lt

Darbo aprašymas
  • Grupės ilgalaikio finansinio plano rengimo proceso koordinavimas (įskaitant konsolidavimą);
  • dalyvavimas rengiant grupės biudžetą;
  • dalyvavimas rengiant grupės mėnesines veiklos (management) ataskaitas;
  • dalyvavimas rengiant metinės finansinės atskaitomybės, metinių, tarpinių pranešimų informaciją;
  • valdymo konsultacijų paslaugų teikimo Grupės bendrovėms proceso koordinavimas;
  • dalyvavimas diegiant funkcijai reikalingas informacines sistemas, planavimui ir analizei reikalingus įrankius, automatizuoti ataskaitas;
  • Grupės ir kitų bendrovių trumpalaikių ir ilgalaikių pinigų srautų analizė, finansavimo poreikio ar laisvų lėšų panaudojimo planavimas;
  • finansinis modeliavimas, vertės analizė;
  • kitų analizių ir ataskaitų rengimas pagal poreikį.

Reikalavimai
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar verslo administravimo srityse;
  • ne mažesnė nei dviejų metų finansų analitiko arba analogiško darbo patirtis;
  • puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office paketas);
  • analitinis mąstymas, gebėjimas greitai įsisavinti naujus dalykus, iniciatyvumas, komunikabilumas;
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Papildoma informacija
  • siūlome iniciatyvoms atvirą ir palaikančią organizacinę kultūrą;
  • savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes prisidedant prie energetikos sektoriaus transformacijos;
  • galimybę lanksčiai derinti nuotolinį darbą ir darbą biure;
  • darbo užmokestis 3350-4000 Eur bruto, nustatomas atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • siūlome nuo rezultatų priklausantį finansinį skatinimą bei kitas papildomas naudas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
LithuanianEnglish
Check out the description to know which languages are mandatory.

Other Skills

  • Microsoft Office
  • Analytical Thinking
  • Budgeting
  • Verbal Communication Skills
  • Adaptability