Match score not available

Kierownik Sprzedaży FMCG

Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years of experience in sales management, Excellent knowledge of the FMCG market, Negotiation skills and commercial offer preparation, Strong analytical thinking and experience with targets, Valid driving license category B.

Key responsabilities:

  • Set and monitor qualitative and quantitative goals
  • Build sales strategies for the region
  • Manage and coordinate the team efficiently
  • Report activities to direct supervisor
  • Maintain business relationships with clients
OLEOFARM https://oleofarm.pl/
201 - 500 Employees
See more OLEOFARM offers

Logo Jobgether

Your missions

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Do naszego zespołu poszukujemy Kierownika Sprzedaży FMCG, który wesprze nas w codziennych działaniach!

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu rozproszoną strukturą handlową
  • bardzo dobra znajomość rynku FMCG
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert handlowych
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i doświadczenie w pracy na celach oraz z danymi
  • zaangażowanie, kreatywność, nastawienie na realizację celi
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • wyznaczanie celów (jakościowych i ilościowych) oraz monitorowanie poziomów ich realizacji
  • budowanie strategii sprzedażowej na podległym regionie
  • efektywne zarządzanie i koordynowanie pracą podległego zespołu
  • raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami i partnerami biznesowymi
  • tworzenie strategii sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej
  • dbanie o wizerunek firmy podczas spotkań, targów czy konferencji

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w stabilnej, rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Niezbędna narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Hard Skills

Soft Skills

  • Analytical Thinking
  • team-management
  • Creativity
  • Goal-Oriented
  • report-writing