Match score not available

Microsoft Active Directory Consultant (Admin)

Contract:
Salary:
19 - 192K yearly
Experience:
Expert & Leadership (>10 years)

Minimum 3 years of commercial experience, Strong knowledge of Active Directory management, Experience in designing complex AD solutions, Excellent understanding of Group Policy Objects, Proficiency in English (B2+) for communication.

Key responsabilities:

  • Design and implement advanced AD solutions
  • Create and manage AD objects, GPO, and user permissions
  • Perform migrations and updates of AD environments
  • Provide technical support and troubleshoot AD issues
  • Configure and manage Kerberos services
1dea Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://1dea.pl/
11 - 50 Employees
See more 1dea offers

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Active Directory, który dołączy do zespołu w projekcie jednego z naszych partnerów biznesowych.

Warunki Zaangażowania

Branża projektu: Consulting IT Lokalizacja: 100% zdalnie Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 2msc okresem wypowiedzenia) Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo Stawka B2B (ustalana indywidualnie): 140 - 165 PLN netto + VAT / h

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 40-60 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań opartych na Active Directory.
  • Tworzenie i zarządzanie obiektami Active Directory, politykami grupy (GPO) oraz uprawnieniami użytkowników.
  • Prowadzenie migracji i aktualizacji środowisk Active Directory.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem Active Directory.
  • Konfiguracja i zarządzanie usługami Kerberos.

Wymagania

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w podobnej roli
  • Solidna wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu środowiskami Active Directory.
  • Umiejętność projektowania i wdrażania złożonych rozwiązań opartych na Active Directory.
  • Doskonała znajomość GPO (Group Policy Objects) oraz ich zastosowania.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu migracji i aktualizacji Active Directory.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zapewnienia wysokiej dostępności usług.
  • Dobra znajomość protokołu Kerberos i jego roli w środowisku Active Directory.
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Mile Widziane

  • Znajomość języków skryptowych (PowerShell, VBScript) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

Required profile

Experience

Level of experience: Expert & Leadership (>10 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting

Hard Skills

Soft Skills

  • verbal-communication-skills
  • Problem Solving