Match score not available

Data Engineer with Snowflake

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2.5 years in a similar role, Solid knowledge of Snowflake and DBT, Experience with Python (R optional), Ability to create and maintain data pipelines, Proficiency in SQL and strong English skills (min B2/C1).

Key responsabilities:

  • Building data pipelines
  • Working with various data types including structured, unstructured, metrics, and logs
  • Supporting digital product lifecycle
  • Conducting data insights and experiments using AI/ML methods
  • Designing and implementing data products
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Engineer with Snowflake. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy medycznej/farmaceutycznej.

Projekt

"Produkt Service Analytics umożliwia usługom i aplikacjom dostarczanie wglądu w dane dotyczące obsługi klienta komercyjnego oraz proaktywnej konserwacji i napraw laboratoriom Customer i Klienta. Obejmuje dane i produkty cyfrowe wykorzystujące wgląd w dane i uczenie maszynowe w celu zapewnienia zespołom Customer Service analizy predykcyjnej wydajności instrumentów laboratoryjnych, ograniczając w ten sposób przestoje i koszty serwisu."

Obowiązki

  • Budowanie pipelinów danych
  • Praca z różnymi rodzajami danych (ustrukturyzowanymi, nieustrukturyzowanymi, metrykami, dziennikami itp.)
  • Produkt cyfrowy (wsparcie i rozwój dla obsługi cyklu życia produktów cyfrowych)
  • Wgląd w dane i eksperymenty (szybkie prototypowanie, identyfikacja dźwigni wartości opartych na danych, płynne przejście do produktu, najnowocześniejsze metody AI/ML)
  • Włączanie danych (projektowanie i wdrażanie produktów danych)
  • Współpraca z zespołem

Wymagania

  • Co najmniej 2.5 roku na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Snowflake i DBT
  • Doświadczenie w języku Python (ewentualnie z R)
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania pipelinów danych
  • Doświadczenie z różnymi typami pamięci, oraz pracy z różnymi rodzajami danych
  • Znajomość SQL
  • Bardzo dobry angielski (min B2/C1)

Oferujemy

  • 100% pracy zdalnej
  • Stabilna współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Stawka w zależności od doświadczenia (100 - 130) pln/h + VAT

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • collaboration