Match score not available

Data Engineer

Contract:
Salary:
8 - 8K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 4 years of experience in Data Analytics, Proficient in Python, SQL, DWH, Familiarity with ETL processes (Talend preferred), Understanding data modeling methodologies (Data Vault preferred), Experience with public cloud providers (AWS preferred).

Key responsabilities:

  • Create and develop data pipelines
  • Model, transform, test, implement and document data
  • Deliver clean datasets to end users
  • Collaborate in an international distributed team
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Logo Jobgether

Your missions

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Engineer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z branży farmacji/technologii medycznych

Obowiązki

  • Tworzenie i rozwijanie Data Pipeline'ów
  • Modelowanie danych, przekształcanie, testowanie, wdrażanie i dokumentowanie danych
  • Dostarczanie użytkownikom końcowym czystych zestawów danych
  • Praca w międzynarodowym, rozproszonym zespole

Wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w obszarze Data & Analytics
  • Dobra znajomość: Python, SQL, DWH
  • Znajomość procesów ETL (preferowane doświadczenie z Talend)
  • Zrozumienie metodologii modelowania danych (najlepiej Data Vault)
  • Doświadczenie w pracy z jednym z głównych dostawców chmury publicznej (preferowany AWS)
  • Język angielski (min B2/C1)
  • Dużym atutem będzie doświadczenie z narzędziami BI (preferowany Tableau)
  • Mile widziana znajomość praktyk CI/CD, DevOps

Oferujemy

  • Praca zdalna w 100%
  • Długofalowa, stabilna współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Stawka: (130 - 160)pln/h + VAT

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Soft Skills

  • data-reporting