Match score not available

P2P Assistant

EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate

Student in finance/accounting/economics, Minimum 100 hours availability per month, Proficient in English B1 or higher, Familiar with MS Excel.

Key responsabilities:

  • Processing invoices from SGS foreign entities
  • Handling supplier inquiries
  • Auditing employee expenses
  • Assisting with month-end closing tasks
SGS Wholesale Large https://www.sgs.com/
10001 Employees
See more SGS offers

Logo Jobgether

Your missions

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 99 600 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

SGS Global Business Services Europe to centrum usług wspólnych (SSC - Shared Services Centre), które jest ściśle związane z naszą siedzibą główną w Genewie. W katowickim oddziale zajmujemy się wsparciem dla oddziałów SGS w różnych krajach Europy.

Opis stanowiska

Jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?

  • księgowanie faktur zagranicznych placówek SGS
  • obsługa zapytań od dostawców
  • audyt wydatków pracowniczych
  • obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca

Kwalifikacje

Ta rola jest idealna dla Ciebie, jeżeli:

  • jesteś studentem na kierunku finanse/rachunkowość/ekonomia (w trakcie)
  • jesteś dyspozycyjn* min 100h w miesiącu
  • chcesz się rozwijać w obszarze księgowości
  • znasz j. angielski na poziomie min. B1
  • jesteś nastawion* na pracę zespołową
  • znasz MS Excel

Dodatkowe informacje

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • współpraca w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)
  • pracę częściowo zdalną z wizytami w biurze w Katowicach (ul. Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu
  • kompleksowy onboarding oraz pełne wsparcie dedykowanego 'buddy',  podczas wdrożenia w nowe obowiązki - naszym celem jest stworzenie dla Ciebie komfortowego środowiska pracy, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu!
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, zestaw słuchawkowy do telekonferencji, etc.)
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów
  • możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje
  • biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic
  • dedykowany parking dla pracowników

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Industry :
Wholesale

Soft Skills

  • Time Management
  • Teamwork
  • microsoft-excel