Match score not available

Mid Magento Backend Developer

UNLIMITED HOLIDAYS - EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE - LONG REMOTE PERIOD ALLOWED

Key responsabilities:

  • Developing e-commerce systems based on Magento 2
  • Programming advanced e-commerce features and handling errors
  • Supporting and collaborating with team members
  • Focusing on finding creative solutions and using best Magento practices
  • Preparing technical documentation
Strix PL SME
51 - 200 Employees
See more Strix PL offers

Logo Jobgether

Your missions

Dołącz do Strix i rozwijaj projekty e-commerce dla największych marek w Polsce. Szukamy brakującego elementu do super zespołu utalentowanych programistów - doświadczonego Magento Backend Developera. Pracując z nami, staniesz się częścią zespołu skupionego na wykorzystaniu najnowszych technologii.

Czego możesz się spodziewać w projektach:

  • Dbamy o pisanie wysokiej jakości kodu (wielopoziomowy code review).
  • Większość naszych zadań polega na tworzeniu nowych funkcjonalności, mniej jest zadań związanych z utrzymaniem.
  • Kierujemy się wizją rozwoju projektu, ściśle współpracujemy z klientem - dzięki temu zawsze są ciekawe zadania do wykonania.
  • Trzymamy się dobrych praktyk programistycznych, regularnie wymieniamy się wiedzą podczas code review i spotkań.

Obowiązki:

  • Tworzenie wymagających systemów e-commerce opartych na Magento 2.
  • Programowanie zaawansowanych funkcji e-commerce i radzenie sobie z błędami.
  • Wspieranie i współpraca z członkami zespołu - programistami, project managerami i UX designerami.
  • Skupianie się na znajdowaniu nietypowych rozwiązań i wykorzystywanie najlepszych praktyk Magento.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej - wierzymy, że to ważne!

Wynagrodzenie: 12 000-16 000 PLN netto (B2B), 9 900-13 200 PLN brutto (umowa o pracę)

Required profile