Match score not available

Manuális szoftvertesztelő (medior) angol nyelvtudással (REF3119V)

Remote:
Full Remote
Work from:

Offer summary

Qualifications:

2-3 years of manual software testing experience, Knowledge of X-Ray tester system, Gitlab, Scrum, Jira/Confluence.

Key responsabilities:

  • Test case planning, execution based on specifications
  • Bug troubleshooting, analysis, documentation
  • Collaboration with developers, bug tracking
  • Evaluate and document test cases/results
Deutsche Telekom IT Solutions HU logo
Deutsche Telekom IT Solutions HU XLarge https://www.deutschetelekomitsolutions.hu/
5001 - 10000 Employees
See more Deutsche Telekom IT Solutions HU offers

Job description

Cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Állás leírása

Dolgozz Európa vezető telekommunikációs vállalatánál, légy tagja Scrum csapatunknak, amely nagysebességű optikai hálózataink kiépítése során használt workflow management toolunkat fejleszti.

Feladatok:

  • Teszt esetek tervezése, automatizált és manuális tesztek előállítása és végrehajtása specifikációk alapján
  • Hibakeresés, hibaelemzés
  • Tesztesetek, teszteredmények kiértékelése, dokumentálása
  • Hibajegyek rögzítése, monitorozása, hibajavítások nyomonkövetése
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő kollégákkal

Képzettség

Elvárások

  • Manuális szoftvertesztelésben szerzett legalább 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • X-Ray tesztelői rendszer ismerete
  • Gitlab rendszer ismerete
  • Scrum agilis módszertan ismerete
  • Jira illetve Confluence rendszerek ismerete
  • Angol nyelvismeret (legalább B2-es szint)

Előnyt jelent

  • SOAP/REST API
  • Cucumber/Gherkin
  • Karate Framework
  • Adatbázis-ismeretek (adatbázis-kezelés, -lekérdezés)
  • Német nyelvismeret

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Hungarian
Check out the description to know which languages are mandatory.

Other Skills

  • Physical Flexibility
  • Verbal Communication Skills
  • Adaptability
  • Goal-Oriented