Match score not available

Junior Sales Development Representative

76% Flex
FULLY FLEXIBLE
Full Remote
Salary:
6 - 25K yearly
Experience:
Junior (1-2 years)

Experience in B2B phone contact, Strong communication and organizational skills.

Key responsabilities:

  • Build contact database
  • Handle first client calls, schedule meetings
  • Plan sales team meetings, report work
  • Monitor and optimize activities
Doctoralia XLarge https://www.doctoralia.es/
201 - 500 Employees
See more Doctoralia offers

Logo Jobgether

Your missions

Opis firmy

Zaczynaliśmy w 2012 roku, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jako liderzy w swojej branży. ZnanyLekarz to nie tylko portal z wiarygodnymi opiniami o specjalistach, ale też dostawca oprogramowania SaaS, które wspiera lekarzy w ich codziennej pracy w gabinecie. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki.

Do jakiego zespołu dołączysz?

Poszukujemy osoby do roli Junior Sales Development Representative, która swoimi działaniami wesprze pracę naszego teamu sprzedażowego DPPhone 🚀

Czym zajmuje się zespół? Docieramy do naszych potencjalnych klientów – placówek medycznych i proponujemy im rozwiązanie technologiczne, które wspiera ich działanie w zakresie zarządzania i  optymalizacji pracy recepcji. Więcej o naszym produkcie dowiesz się tutaj.

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Budowanie własnej bazy kontaktów oraz sprawne zarządzanie leadami sprzedażowymi - otrzymasz od nas bazę kontaktów, ale zależy nam abyś również proaktywnie poszukiwał_ potencjalnych szans sprzedażowych.
  • Będziesz odpowiedzialn_ za pierwszy kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem. Twoim zadaniem będzie dotarcie do osoby decyzyjnej, zbadanie potrzeb placówki, zainteresowanie produktem i umówienie klienta na spotkanie sprzedażowe on-line z naszym handlowcem.
  • Planowanie kalendarza spotkań naszego zespołu sprzedażowego.
  • Bieżące raportowanie pracy w wewnętrznym systemie CRM oraz monitorowanie i optymalizowanie swoich działań.

Kwalifikacje

Czego szukamy w Twoim CV?

- doświadczenia w kontakcie telefonicznym z klientem – najlepiej z sektora B2B (już rok jest dla nas ok). Doświadczenie w pracy na zimnych leadach sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Nieustępliwość i determinacja – często umówienie spotkania sprzedażowego  jest trudniejsze niż sama sprzedaż!

- Wysokie zdolności komunikacyjne – Twoja codzienna praca będzie skupiona przede wszystkim na rozmowach z klientami.

Zdolności organizacyjne – aby samodzielnie i efektywnie zaplanować swoją pracę, a jednocześnie zadbać o grafiki zespołu sprzedażowego.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę (pierwszą na 3 miesięczny okres próbny, potem czas nieokreślony),
  • Wynagrodzenie podstawowe 4725 zł brutto i premię miesięczną do ok 1800 zł brutto uzależnioną od realizacji targetu - pracujemy na celach nie tylko ilościowych, ale i jakościowych,
  • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest w Warszawie tuż obok Dworca Zachodniego :)
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,
  • Dofinansowanie karty Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, słuchawki)
  • Wyjścia integracyjne.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności - nie pracujemy na utartych schematach :)
  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś do tego miejsca i czujesz, że to rola stworzona dla Ciebie?

Czekamy na Twój ruch: kliknij Aplikuj i wyślij nam namiastkę siebie w formie CV.

Do zobaczenia wkrótce w procesie rekrutacyjnym! :)

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Cold Calling
  • Excellent Communication
  • Proactive Mindset
  • Organizational Skills
  • Determination