Match score not available

Informacijos saugos vadovas (-ė)

78% Flex
EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Remote:
Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Higher education in IT, cybersecurity or related field, Minimum 5 years experience in information security, Experience with ISO/IEC 27001 and other security standards, Ability to assess security risks and develop action plans, Excellent communication and teamwork skills.

Key responsabilities:

  • Develop and implement infosec architecture and procedures
  • Coordinate security audits, controls, and compliance
  • Manage infosec operations and preventive measures
  • Collaborate with IT team for security implementation
  • Organize training programs for infosec awareness
EPSO-G Large https://www.epsog.lt/
501 - 1000 Employees
See more EPSO-G offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Bendrovės aprašymas

Esame strateginė valstybės valdoma įmonė. Mes dirbame su Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinančiais projektais – sinchronizacija su kontinentinės Europos tinklais, jūrinio vėjo parkais, žaliojo vandenilio slėniu ar kaupimo įrenginių sistema. Šių ir kitų svarbių energetikos projektų reikšminga dalimi galite tapti ir jūs.

Kasdien energetiniu Lietuvos saugumu rūpinasi įmonių grupė „EPSO-G“. Grupę vienija valdymo bendrovė „EPSO-G“, elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“, tarptautinė biokuro birža „Baltpool“, infrastruktūros plėtros ir priežiūros įmonė „Tetas“, energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti EPSO-G komandos dalimi.

www.epsog.lt

Darbo aprašymas
  • kurti ir įgyvendinti organizacijų informacijos saugos architektūrą ir procedūras;
  • atlikti saugos rizikų vertinimus, nustatyti ir koordinuoti veiksmus, skirtus rizikoms mažinti;
  • koordinuoti saugos auditus, vykdyti kontrolę ir užtikrinti atitiktį teisės aktams ir įmonių grupės saugos standartams;
  • valdyti informacijos saugos operacijas, bei įgyvendinti prevencines priemones;
  • bendradarbiauti su IT komanda, siekiant užtikrinti tinkamą saugos priemonių įgyvendinimą;
  • organizuoti mokymus ir informacijos saugos sąmoningumo ugdymo programas darbuotojams;
  • teikti rodiklius grupės informacijos saugos vadovui apie informacijos saugos būklę ir veiklos rezultatus.

Reikalavimai
  • aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų, kibernetinio saugumo ar susijusioje srityje;
  • mažiausiai 5 metų patirtis informacijos saugos srityje;
  • patirtis diegiant ISO/IEC 27001 ir kitus informacijos saugos standartus;
  • gebėjimas atlikti saugos rizikų vertinimus ir rengti atitinkamus veiksmų planus;
  • patirtis valdant ir tirant informacijos saugos incidentus;
  • puikūs komunikacijos ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir priimti sprendimus greitai besikeičiančioje aplinkoje;
  • sertifikatai, tokie kaip CISSP, CISM ar CISA, būtų privalumas.

Papildoma informacija
  • siūlome iniciatyvoms atvirą ir palaikančią organizacinę kultūrą;
  • savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes prisidedant prie energetikos sektoriaus transformacijos;
  • galimybę lanksčiai derinti nuotolinį darbą ir darbą biure;
  • darbo užmokestis 4980 - 6500 Eur bruto, nustatomas atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • siūlome nuo rezultatų priklausantį finansinį skatinimą bei kitas papildomas naudas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Lithuanian
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • Interpersonal Skills
  • Team Collaboration
  • Proactive Mindset
  • Independent Work
  • Business Decision Making
  • Ability to Work in a Fast-Paced Environment

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium