Match score not available

Iždo vadovas (-ė)

78% Flex
EXTRA HOLIDAYS - EXTRA PARENTAL LEAVE
Remote:
Full Remote
Contract:
Work from:

Offer summary

Qualifications:

University degree in Finance, Economics or Business Administration, Minimum 5 years of experience in financial or treasury management.

Key responsabilities:

  • Overseeing cash function within the Company and Group
  • Analyzing short-term and long-term cash flows, planning financing needs, managing financial risks
  • Managing group's cash pooling and related contracts
EPSO-G Large https://www.epsog.lt/
501 - 1000 Employees
See more EPSO-G offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Bendrovės aprašymas

„EPSO G“ yra strateginė valstybės valdoma įmonė. „EPSO-G“  dirba su Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinančiais projektais – sinchronizacija su kontinentinės Europos tinklais, jūrinio vėjo parkais, žaliojo vandenilio slėniu ar kaupimo įrenginių sistema. Šių ir kitų svarbių energetikos projektų reikšminga dalimi galite tapti ir jūs. Įmonių grupė „EPSO-G“ kasdien rūpinasi energetiniu Lietuvos saugumu. Grupę sudaro valdymo bendrovė „EPSO-G“, elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“, tarptautinė biokuro birža „Baltpool“,  infrastruktūros plėtros ir priežiūros įmonė „Tetas“, energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“.

www.epsog.lt

Darbo aprašymas
  • vadovavimas iždo funkcijai Bendrovėje ir Grupės mastu;
  • Bendrovės ir Grupės trumpalaikių ir ilgalaikių pinigų srautų analizė, finansavimo poreikio ar laisvų lėšų panaudojimo planavimas, finansinių rizikų valdymas ir kontrolė;
  • Grupės finansavimo struktūros modeliavimas;
  • įmonių grupės sąskaitos (angl. „ Cash Pool “) valdymas bei susijusių sutarčių administravimas;
  • dalyvavimas rengiant finansinės atskaitomybės, metinių, tarpinių pranešimų informaciją;
  • koordinuoti Valdymo konsultacijų paslaugų teikimo Grupės bendrovėms procesą;
  • dalyvauti diegiant funkcijai reikalingas informacines sistemas, taikyti planavimui ir analizei reikalingus įrankius, kurti procedūras ir įgyvendinti jų kontrolę;
  • bendradarbiavimas su komerciniais bankais ir kitomis institucijomis dėl finansavimo ar laisvų lėšų investavimo sandorių bei kitų finansinių paslaugų teikimo;
  • kapitalo rinkos stebėsena ir analizė;
  • patronuojančios Bendrovės bei dukterinių įmonių darbuotojų konsultavimas veiklos finansavimo, likvidumo ir finansinių rizikų valdymo klausimais.

Reikalavimai
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar verslo administravimo srityse;
  • ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis įmonės finansų arba iždo valdymo srityje;
  • patirtis valdant finansavimo projektus;
  • puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office paketas);
  • praktinės projektų valdymo žinios;
  • gebėjimas dirbti ir vadovauti matriciniu principu valdomose komandose;
  • puikūs suinteresuotųjų šalių (stakeholders) santykių valdymo įgūdžiai;
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Papildoma informacija
  • siūlome iniciatyvoms atvirą ir palaikančią organizacinę kultūrą;
  • savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes prisidedant prie energetikos sektoriaus transformacijos;
  • galimybę lanksčiai derinti nuotolinį darbą ir darbą biure;
  • darbo užmokestis 5900 iki 6800 Eur bruto, nustatomas atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • siūlome nuo rezultatų priklausantį finansinį skatinimą bei kitas papildomas naudas.

„EPSO-G“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Įmonei svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „EPSO-G“ komandos dalimi.

Jei susidomėjote šia galimybe, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Lithuanian
Check out the description to know which languages are mandatory.

Soft Skills

  • Interpersonal Skills
  • Leadership
  • Teamwork
  • Stakeholder Management

Go Premium: Access the World's Largest Selection of Remote Jobs!

  • Largest Inventory: Dive into the world's largest remote job inventory. More than half of these opportunities can't be found on standard platforms.
  • Personalized Matches: Our AI-driven algorithms ensure you find job listings perfectly matched to your skills and preferences.
  • Application fast-lane: Discover positions where you rank in the TOP 5% of applicants, and get personally introduced to recruiters with Jobgether.
  • Try out our Premium Benefits with a 7-Day FREE TRIAL.
    No obligations. Cancel anytime.
Upgrade to Premium

Find more Cash Manager jobs