Match score not available

HR Business Partner at Talent Place

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience in HRBP role in international environment, Fluency in English for effective communication, Practical experience in organizational culture, employee development, internal/external communication, talent management processes, and recruitment, Expertise in market, process thinking, data analysis, client collaboration, negotiation, and relationship management, Knowledge of HR processes at all organization stages.

  • Collaborate on diverse projects with various clients globally
  • Remote work with project organization support
  • Possibility of permanent collaboration if desired
Talent Place
51 - 200 Employees
See more Talent Place offers

Talent Place to elastyczne rozwiązanie dla Rekruterów i HR Ekspertów.

W tej ofercie proponujemy Ci współpracę projektową polegającą na czasowej realizacji projektów dla naszych Klientów.

Dbamy o to aby projekt był dla Ciebie jak najbardziej interesujący a gdy się zakończy to szukamy kolejnego.

Opis stanowiska

Współpraca Jako HRBP Short - Term Oznacza

  • różnorodność projektów i Klientów, dla których realizujesz projekty;
  • pracę z dowolnego miejsca na świecie,
  • po naszej stronie jest organizacja projektu od strony sprzedażowej,
  • możliwość podjęcia stałej współpracy jeśli tylko to będzie Twoim priorytetem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku HRBP w środowisku międzynarodowym
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • doświadczenie praktyczne w obszarach: budowanie kultury organizacyjnej, rozwoju pracowników, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, budowania procesów zarządzania talentami;
  • doradztwo w rekrutacji pracowników i aktywna rekrutacja;
  • umiejętność współpracy z management team/biznesem;
  • ekspertyza na danym rynku;
  • umiejętność myślenia procesowego, umiejętność rozkładania procesu na etapy o określonych celach/KPI
  • umiejętność analizy danych liczbowych i jakościowych
  • umiejętność współpracy z klientem, negocjacji i zarządzania relacją
  • znajomość procesów HR zachodzących w organizacjach na każdym etapie jej rozwoju

Oferujemy

Co oferujemy?

  • matching Klientów z HRBP – to my odpowiadamy za sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów,
  • wsparcie zespołu Rekruterów, Sourcerów i Liderów. W naszej Społeczności się znamy i nawzajem sobie pomagamy ;)
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca na ziemii;
  • nieograniczony dostęp do platformy Skillveo.

Czy Talent Place jest dla Ciebie? Sprawdź:

  • dla osób, które chcą współpracować bezpośrednio z Klientami;
  • dla osób, które potrzebują różnorodności pod kątem Klientów i wykonywanych zadań;
  • dla osób które poszukują miejsca pracy, które da im więcej swobody i elastyczności niż standardowa praca na etacie;
  • dla osób, które lubią mieć ownership nad procesami i chętnie wprowadzają optymalizacje i udoskonalenia;
  • dla osób które chcą być częścią Zespołu i współtworzyć innowacyjne miejsce.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Other Skills

  • Analytical Thinking
  • Open Mindset
  • Verbal Communication Skills
  • Relationship Building