Match score not available

Avoin hakemus

Remote:
Full Remote
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Interest in technology developments, Understanding of business and environments.
Meltlake Information Technology & Services Scaleup https://www.meltlake.com/
51 - 200 Employees
See more Meltlake offers

Job description

Logo Jobgether

Your missions

Oletko tuleva osaajamme?
Etkö löytänyt etsimääsi? Voisiko osaamisesi soveltua useaan eri tehtävään? Haluatko päästä haastamaan itseäsi uuden äärellä? Jätä meille tietosi ja kerro, mitä etsit. Haemme jatkuvasti uusia osaajia!

Meille tärkeintä on, että olet kiinnostunut ylläpitämään osaamistasi ja seuraat mielenkiinnolla teknologioiden kehittymistä. Sinulla on ymmärrystä liiketoiminnasta ja erilaisista toimintaympäristöistä, ja ennen kaikkea aito kiinnostus ja halu auttaa asiakkaita heidän toimintansa kehittämisessä.

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Hard Skills