Full Stack Developer (Java, Angular) at ALGOTEQUE Innovation Hub

ALGOTEQUE Innovation Hub Information Technology & Services SME https://algoteque.com/
201 - 500 Employees
See more ALGOTEQUE Innovation Hub offers

Job description

This is a remote position.

Branża ubezpieczeniowa.

Główne zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji biznesowych (projektowanie, development, testy, wdrożenie).
  • Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji.
  • Szacowanie pracochłonności dla wytwarzanego oprogramowania, proponowanie rozwiązań architektonicznych.
  • Wsparcie testów systemowych oraz integracyjnych.
  • Wsparcie zarządzania środowiskami aplikacji.

Requirements
  • Doświadczenie w programowaniu (minimum 5 lat)
  • Doświadczenie w architekturze mikroserwisowej
  • Frontend: Angular
  • Backend: Java, Spring, Kotlin, SQL, PL/SQL, RabbitMQ, Kafka
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Doświadczenie w Scrumie.

Benefits
  • Indywidualne podejście i możliwości rozwoju
  • Możliwość zmiany projektu i stanowiska
  • Możliwość zaangażowania się w działania pozaprojektowe za dodatkowym wynagrodzeniem
  • Możliwość wpływania na kształt firmy
  • Stabilność i miła atmosfera pracy
  • Opieka medyczna i karta przedpłacona

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services