Match score not available

Fullstack Developer

IT-Dev sp. z o.o. Information Technology & Services SME https://www.it-dev.pl/
51 - 200 Employees
See more IT-Dev sp. z o.o. offers

Logo Jobgether

Your missions

Jeżeli jesteś pasjonatem technologii i szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności, mamy coś dla Ciebie! Poszukujemy Fullstack Developera , który dołączy do jednego z naszych zespołów w pionie produktowym . Będziesz codziennie tworzyć i rozwijać aplikacje w Sharepoint, pracować nad ich optymalizacją oraz współtworzyć strategię ich rozwoju. Praca zdalna? Oczywiście, nie ma problemu!

Od 2006 roku, z sukcesem prowadzimy IT-Dev. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, takich jak partnerstwo z Microsoft, członkostwo w Grupie Technologicznej EUVIC czy bycie jedynym w Polsce autoryzowanym partnerem AvePoint. Co więcej, stworzyliśmy Digital Dexterity Labs - markę, pod którą dzielimy się wiedzą na temat cyfrowych miejsc pracy. Pracujemy w branży IT, ale przede wszystkim tworzymy Cyfrowe Miejsce Pracy, które jest przemyślane, przyszłościowe i zorientowane na człowieka. **

Oferujemy**

  • Wynagrodzenie 11 000-20 000 netto na B2B lub 10 000-17 000 brutto na UoP,
  • Dowolny model współpracy: w biurze, hybrydowo, 100% zdalnie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca w obszarze najnowszych, chmurowych technologii Microsoft,
  • Współpraca z największymi dostawcami usług i produktów IT: Microsoft, AvePoint, Nintex,
  • Dofinansowanie do karnetu Multisport, prywatnej opieki medycznej,
  • Przestrzeń do rozwoju i wdrażania swoich pomysłów.

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będą:

  • Implementacja rozwiązań opartych o .NET i React,
  • Praca na platformach Microsoft Azure i Microsoft 365,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Od Kandydatów Oczekujemy

  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomość PowerShell, TypeScript, C#,
  • Biegłość w korzystaniu z Visual Studio / Code,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i adaptacji do zmieniających się warunków,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • 3-letnie doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań opartych o .NET/React

  • Mile widziane:

    • Znajomość Azure DevOps, Git,
    • Znajomość Microsoft 365, PnP, SharePoint Framework (SPFx), Teams Apps,
    • Znajomość SharePoint REST API,
    • Znajomość Usługi PaaS Azure, Znajomość Microsoft Identity, Microsoft Graph,
    • Znajomość React JS, ES6, ASP.NET Core, SQL, EntityFramework,
    • Biegłość we frameworkach .NET (Core/6)

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services

Soft Skills

  • Teamwork
  • Adaptability
  • Analytical Skills