Match score not available

Enterprise Business Manager at Doctoralia Brasil

Experience in client acquisition and B2B sales (min 2 years), Previous work with KPIs, English language proficiency at a minimum of B1 level.

  • Attracting new customers by sales campaigning according to established standards
  • Diligent reporting of activities in CRM
  • Managing administrative tasks related to client acquisition
Doctoralia Brasil Information Technology & Services SME https://www.doctoralia.com.br/
201 - 500 Employees
See more Doctoralia Brasil offers

Job description

Opis firmy

Zaczynaliśmy 10 lat temu, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jesteśmy liderami w swojej branży. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Ciągle się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Może teraz przyszła kolej właśnie na Ciebie, abyś dołączył/a do naszego ZnanoLekarzowego teamu?

Opis stanowiska

Poszukujemy Enterprise Business Managera, który zasili szeregi naszego teamu sprzedażowego dedykowanego placówkom medycznym 🚀

Czym zajmuje się ten zespół w ZnanymLekarzu?

Na co dzień pracujemy z placówkami medycznymi - a ściślej z osobami, które nimi zarządzają 🙂 Poznajemy ich potrzeby oraz wyzwania z jakimi się mierzą i oferując nasz produkt, wspieramy ich w codziennym zarządzaniu gabinetami.

A czym Ty miał(a)byś się zajmować?

- pozyskiwaniem nowych klientów - placówek medycznych;

My zapewnimy Ci bazę leadów, Twoim zadaniem będzie obsługa dostarczonych kontaktów zgodnie z naszymi standardami. Musisz wiedzieć, że stawiamy na sprzedaż doradczą, dlatego corem naszego procesu sprzedażowego jest zrozumienie z jakimi wyzwaniami mierzą się nasi rozmówcy w związku z prowadzeniem swoich biznesów

- skrupulatnym raportowaniem swoich działań w CRMie;

Dajemy Ci dużą autonomie w zakresie organizacji Twojej pracy. Wierzymy jednak, że skuteczna realizacja planów sprzedążowych wymaga systematycznych działań w zakresie budowania i pracy na lejku sprzedażowym i tych będziemy od Ciebie oczekiwać.

- prowadzeniem działań administracyjnych wynikających z pozyskania klienta;

Jesteś ownerem swoich tematów sprzedażowych. We współpracy z członkami zespołu przeprowadzisz klienta przez proces podpisania umowy i stworzenia atrakcyjnego profilu na naszej stronie. Całą resztą (wdrożeniem klienta) zajmie się już dedykowany do tego zespół, abyś Ty mógł skupić się wyłącznie na sprzedaży.

Warto, żebyś wiedział(a), że cały proces sprzedażowy będziesz realizować w ramach telefonicznego kontaktu z klientem i spotkań on-line.

Kwalifikacje

Czego będziemy szukać w Twoim CV?

  • doświadczenia w efektywnym pozyskiwaniu klientów i sprzedaży B2B (min 2 lata); jeśli sprzedawałaś/eś rozwiązania IT, będzie to dla nas dodatkowy plus;
  • doświadczenia w pracy z KPI;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min B1

Co jeszcze jest dla nas ważne?

  • zrozumienie potrzeb klienta biznesowego;
  • umiejętność uważnego słuchania i odpowiadania na potrzeby klienta;
  • motywacja na realizację wyznaczonych celi sprzedażowych

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę lub B2B (decyzja należy do Ciebie),
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię miesięczną bez górnych sufitów,
  • Pracę zdalną
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • Opiekę psychologa,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności - nie pracujemy na utartych schematach :)
  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś do tego miejsca i czujesz, że to rola stworzona dla Ciebie?

Czekamy na Twój ruch: kliknij Aplikuj i wyślij nam namiastkę siebie w formie CV.

Do zobaczenia wkrótce w procesie rekrutacyjnym! :)

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services

Other Skills

  • Active Listening
  • Teamwork
  • Empathy