Match score not available

Neurochirurg - konsultacje zdalne

Must have completed the Neurosurgery specialization or be in the 2nd year of specialization training..

  • Provide remote medical consultations through a modern platform via chat, video, or phone. Issue prescriptions, referrals, and sick notes. Access patient documentation.
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Logo Jobgether

Your missions

Telemedi nawiąże współpracę ze specjalistą Neurochirurgii (lub po ukończeniu 2 roku specjalizacji) w zakresie konsultacji zdalnych.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie. Z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych. Chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany. Obsługujemy największych polskich ubezpieczycieli.

Współpraca z nami polega na udzielaniu zdalnych konsultacji medycznych za pośrednictwem nowoczesnej platformy. Konsultacje lekarskie odbywają się przez czat, wideo albo telefon. Platforma Telemedi umożliwia oczywiście wystawianie recept, skierowań i zwolnień. Daje też dostęp do dokumentacji pacjenta.

Requirements

Wymagania:

  • ukończona specjalizacja z Neurochirurgii bądź ukończenie 2 roku szkolenia specjalizacyjnego

Benefits

Oferujemy:

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie
  • wsparcie merytoryczne i administracyjne (Zespół Obsługi Lekarskiej)
  • umowa zlecenie lub kontrakt
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenie wstępne z platformy Telemedi
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz liczby pacjentów w ciągu godziny

Required profile

Experience

Hard Skills