Match score not available

Kadrowa

74% Flex

Experience in payroll processing for employees and freelancers, using ZUS, PIT, and GUS software, Knowledge of employment documentation and labor laws.

  • Managing payroll services, maintaining employee records, preparing employment-related documents
  • Handling personnel settlements and submitting reports to external institutions
GS Animation / Grupa Smacznego SME http://www.g-s.pl/
11 - 50 Employees
See more GS Animation / Grupa Smacznego offers

Logo Jobgether

Your missions

GS Animation to studio animacji założone w 2004 roku z siedzibą w Gdańsku. Specjalizuje się w produkcji filmów animowanych i posiada doświadczenie w tworzeniu animacji od rozwoju projektu po postprodukcję. W 2016 roku GS Animation zostało nominowane do prestiżowej europejskiej nagrody Producent Roku przez europejskie środowisko 900 producentów animacji z 30 krajów – Cartoon Forum . Filmy i seriale wyprodukowane przez GS Animation otrzymały wiele nagród od publiczności i międzynarodowego środowiska branżowego. Od wielu lat tworzy animacje dla dzieci o wartościowym, edukacyjnym przekazie oraz wysokiej jakości animowane reklamy i teledyski.

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie 3000 zł brutto za 1/2 etatu

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia,
  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilnoprawnymi ( również umowami o dzieło z przekazaniem praw autorskich).
  • Dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie,PPK itp.),
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, formularzy, raportów do instytucji zewnętrznych w szczególności ZUS, PIT, GUS, PFRON,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenia w rozliczaniu umów o pracę (około 10 osób w 2 spółkach na niepełnych etatach) oraz umów o dzieło z przekazaniem praw autorskich ( około 30 osób - również obcokrajowców)
  • Znajomość Płatnik ZUS, PUE,
  • Znajomość PFRON

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish