Match score not available

Nauczyciel – Kurs managera gastronomii ONLINE

73% Flex
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:
Poland

Relevant education, Qualifications for teaching the subject (desired).

Key responsabilities:

  • To ensure high-quality teaching and professionalism
  • Prepare students for specific professions and the job market
  • Teach subjects related to Hospitality Management, Legal aspects of running a gastronomic venue, Creating a culinary space, Sales and etiquette in hospitality, Managerial indicators for gastronomy
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Education SME https://zak.edu.pl/
501 - 1000 Employees
See more Centrum Nauki i Biznesu ŻAK offers

Logo Jobgether

Your missions

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: - Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu - Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku pracy - Realizacja programu o poniżej wymienionej tematyce: - Zawód Manager Gastronomii - Prawne aspekty prowadzenia zakładu gastronomicznego - Tworzenie lokalu gastronomicznego - Rozmowy handlowe oraz savoir vivre w gastronomii i hotelarstwie - Wskaźniki kontrolne pomocne w zarządzaniu w gastronomii

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
  • Sumienność
  • Rzetelność

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Żaku
  • Praca zdalna

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Education
Spoken language(s):
Polish

Soft Skills

  • Analytical Thinking
  • Interpersonal Skills
  • Attention to Detail
  • Reliability