Match score not available

Lekarz Teleporady

72% Flex
Work from:
Poland

Doctors with or without specialization, Different medical specializations.

  • Conduct remote medical consultations via video, phone, or chat
  • Collaborate with Telemedi to provide telemedicine services
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Logo Jobgether

Your missions

Szukamy lekarzy Z CAŁEJ POLSKI, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi. Obecnie skupiamy się na poszukiwaniu lekarzy gotowych podjąć się konsultowania dzieci i/lub dorosłych Pacjentów.

Jako Telemedi dostarczamy firmom usługi technologiczne pozwalające na zdalne konsultacje lekarskie w formie video, telefon i chat. Z punktu widzenia pacjenta jesteśmy podmiotem leczniczym wykonującym zdalne konsultacje. Jesteśmy nastawieni na rozwój telemedycyny i urządzeń telemedycznych; chcemy być na czele trwającej obecnie zmiany.

Lekarze po stażu, lekarze bez specjalizacji, lekarze w trakcie specjalizacji, lekarze po specjalizacji.

Medycyna rodzinna, internista, choroby wewnętrzne, pediatra, a także inne specjalizacje.

- elastyczny czas pracy

- umowa B2B lub umowa zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie nawet 23.000 zł brutto/ miesiąc

- możliwość pracy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie

- szkolenie z platformy i wsparcie Obsługi Lekarskiej

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Hard Skills

Soft Skills

  • Flexible Work Hours

Find more Doctor jobs