Match score not available

Tableau Developer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

At least 4 years of experience, Strong knowledge of Tableau, Experience with MS SQL and T-SQL, Familiarity with relational databases, English language proficiency (B2/C1).

Key responsabilities:

  • Create and design reports and dashboards
  • Develop existing projects for consistency
  • Optimize Tableau visualizations for performance
  • Collaborate with data engineers and analysts
  • Analyze complex datasets for insights
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Tableau Developer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru farmacji/technologii medycznych.

Obowiązki

  • Tworzenie, projektowanie raportów i Dashboardów w oparciu o wymagania użytkowników
  • Rozwijanie istniejącego projektu w celu zapewnienia spójności
  • Optymalizowanie wizualizacji Tableau pod kątem wydajności i użyteczności
  • Współpracowanie z inżynierami danych i analitykami, aby zapewnić płynną integracje i dostępność danych
  • Analizowanie złożonych zestawów danych w celu identyfikacji wzorców, trendów i spostrzeżeń

Wymagania

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach
  • Bardzo dobra znajomość: Tableau
  • Doświadczenie z: MS SQL, T-SQL, relacyjnymi bazami danych np: PostgreSQL, Oracle
  • Znajomość: SAP BO
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację (min B2/C1)

Oferujemy

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Praca zdalna w 100%
  • Stawka: (125 - 155)pln/h + VAT.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Collaboration